Ev alırken deprem olasılığını dikkate alır mısınız?

yoksa tevekkül mü yani paranız olsa ev alacağınız zaman bu tür şeylere dikkat eder misiniz deprem bölgesi mi diye ?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Depremi gözönüne alırım evet. Yapı denetiminde türlü türlü çakallıklar olsa bile yapı denetimi görmüş bir ev almak isterim, müteahhitin tanıdık olması da tercih sebebidir. Yapı denetiminin olmadığı yerde trajikomik olaylar olmuş zamanında. Bu işin içinde olduğumdan ve bazı kişilerin ne kadar ş.refsiz ve vicdansız olduğunu bildiğimden ev alma hususunda çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu yüzden boğazda bir yalıda yaşamak istiyorum .b

0|0
    0|0
  • öldürmeyen allah öldürmez bırak depremi

0|0
    0|0
  • ederim tabiki deprem açısından riskli bir bölge olmasa bile depreme karşı sigortası yoksa bile yaptırırım:) gerçi artık zaten mecburi ama olmasaydıda yaptırırdım;)

0|0
    0|0
  • ecelden kacıs yokkkkkk :D

0|0
    0|0
  • ne yaptın kanka ya hiç aklıma gelememişti bu ev hoşsa aldım gitti yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nerde alacağına bağlı illaki deprem olasılığı yüksek olan bir yerdeysen dikkat etmek gerek.

0|0
    0|0
  • arkadaş artık kanuni bi zorunluluk radyal temel ve diğer depreme karşı yönetmelikler... yeni yapılan evlerde depreme dayanıksız diye birşey söz konusu değil

0|0
    0|0
  • biz evin deprem riskini alıp dask sigortası yaptırıyoruz

bankada bizim depremde ölme riskimizi hesaplayıp yaşam sigortası yapıyor:)

0|0
    0|0
  • kayseride yaşadığım için sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Eğer rabbim yanına istiyorsa isterse o binayı kayanın içine yapılsın gene ölürsün gene yıkılır

0|0
    0|0
  • al gitsin! o_O

0|0
    0|0
  • yoo dikkat etmem öleceğimiz varsa istediğin yere git ölürsün , zaten ev sigortalı maddi açıdanda bi sorun oluşmaz ... ölümden korkmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...