Uefa nın Fenerbahçe'ye verdiği ceza çok ağır değil mi?

çok fena çifte standard var bence. siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• ne cezası verdiler gene bu i*neler

0|2
    1|1
    • tarafsız oynama

• Ağzını topla kızım. Şu yaptığın yorumu bir mahkemeye versem anında ceza alırsın. Ayağını denk al Fatih hoca hakkında adam akıllı konuş ;)

• çokta tınımdaydı hıh :P istediim gibi konuşurum siz canım Fenerbahçeme de Aykut hocama da küfür edersiniz kimse bişey demez ver lan sıkıyosa ver yalan mı ben haklıyım anasını satıyım ne hakkı var oyundan atıldı bi kerem ceza verilmesi lazım benim sinirimi tepeme attırma seni o kapçık azını kırarım

Kızlar Ne Diyor 7

• Beter olun.

0|1
    0|1
  • Bıkmadılar vallahi, rahat bırakın yahu

0|0
    0|0
  • Çok hemde çok agır . Baska takımlarda bu durum ve daha fazlasını yasadı ama onlar bu denli yuklu cezalar almadılar . bızım yonetımımız boylesıne durdukca daha cok ceza var bızı bekleyen .

0|0
    0|0
  • Çok ağır olmuş

0|0
    0|0
  • Nesi fena daha kötüsü olur İnşallah..

0|0
    0|0
  • kesinlikle az değil can guvenliği olmalı

0|0
    0|0
  • az bile vermiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yıllardır Türkiye'de çifte standart var dediniz şimdi de uefa'da mı çifte standart var diyorsunuz? Bu ceza sadece bir maç olarak bakılmalı bence bu sezon uefa'da takımının oynadığı maçlara bak bakalım kaç tanesinde meşale olayı olmuş? Benim hatırladıklarım bate, moskova, marsilya maçlarında meşale olayı oldu. Hatta Almanya'da ki maçta da meşale olayı olmuştu diye hatırlıyorum. Adamlar o kadar yapmayın etmeyin dediler bir maç seyircisiz oynama cezası verdiler baktılar paraşütle meşaleyi indiriyorsunuz onlar da öyle değil böyle makara yapılır edasıyla bu tarz bir ceza verdiler. Her şeyi geçtim de taraftarınız göz göre göre nasıl böyle bir şeyi tekrar eder asıl sorulması gereken soru budur. Büyük ihtimalle plzen'de sizi bu şartlarda çok rahat eleyecektir ve maddi kaybınız çok büyük olacaktır.

1|2
    0|1
    • yazık sana uefayı savunabiliyosun ya bi türk olarak git bak bakalım lazio borussia mönchengladbach maçlarında yakılan meşalelere ceza verdiler mi ? bu olay avrupada olsa veremezlerdi. hala savun uefayı.

• Ben uefayı savunmuyorum geçmişte bunu yapıp aynı uyarıyı alan bir yunan takımı bir de rus takımı olduğunu bilmek isterim yani şu takıma bunu uygulayalım bu takıma şu cezayı uygulayayım demiyorlar yani. Sonuçta tüpçü bir başkanları yok

• evet verdiler 2 maç ceza verdiler.

• çok ağır

0|0
    0|0
  • Seyircisiz maça, dışarıdan meşale atan kuş beyinliyi bulup, o zararı ondan tahsil etmek lazım.

0|1
    0|0
  • platininin kuyruk acısı var yoksa dışarıda olan olaya nasıl ceza verirler saçma

0|1
    1|0
  • Niçin ağırmış? Dışarıdan paraşütle meşale indirip TÜRK BAYRAĞINI ve dolayısıyla stadı yakıorsanız. Saha içinde futbolcuların canlarını tehlikeye atıyorsanız bu normal bir cezadır tabi ki de. Evet uefanın size karşı bi garezi var ondan böle yapıolar devam böe hadi ..

0|0
    0|0
  • Hayır, bence normal.Sahaya yabancı madde atmak cezaya neden olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...