Sporla aranız nasıl?

Spor yapar mısınız? Spor takip eder misiniz? Sevdiğiniz spor dalları neler? Basketbol, voleybol ve yüzmeyle ilgilendim. şu an fitnessla uğraşıyorum. Futbol ve basketbol takip ederim :)

Sporla aranız nasıl?

0|0
22|18

En İyi Kız Görüşü

• Bende hepsiyle ucundan ilgilendim, karateye bile gittim kucukken annemler sagolsun 😄
    Basketbol maclarini izlemeyi cok severim, futbolda sadece fenerbahceliyim. Voleybolu lisede biraktim, izlemiyorum da.
    Yuzmeyi cok seviyorum kulagimi yuzme ugruna yitirdim azicik ucundan. Fitness, pilates, koşu forever. Zumba ara sira bazi bazii. Kickboks istiyorum çok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Atletizm yaparım, otobüs arkasından koşarım, sürat koşusu. Kışın çamur deryasından atlarım; uzun atlama. Seyyar satıcılık yaparken belediyeden kaçardım; maraton koşusu... 😂😂😂

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• hergün bayaa yürüyüş yaparım, hergün düzenli egzersizler yapıyorum boyumu uzatmak için bide karın kası çabaları falan 😁😁 bisikletide çok severim bizim burada bisim var tek bisikletle bir çok semt atlamışlığım var 8) çok sık yapamıyorum ama bisiklet bide mekikte bayaa iyiyim💪

0|1
    0|0
  • Kendisiyle tanışıyoruz Ama sık sık görüşmüyoruz

0|1
    0|0
  • Yüzmeye bayılıyorum bu sene haric her sene kışın 6 ay boyunca hafyada 3 gün gidiyordum hatta. Voleybolcuyum, hatta bu boyumla utanmadan smacorum 😄 futbolu baya takip ediyorum. Ama baya 😂

0|1
    0|0
  • Gayet iyi.

0|1
    0|0
  • Spor yaparım daha çok

0|1
    0|0
  • Spor yapılmalı ki sağlıklı bir nesile örnek olalım bende yüzme ile ilgileniyorum olabildiğince voleybol basketbol ve futbol maçlarını takip ediyorum

0|1
    0|0
  • Yuzme. Kendisiyle yillardir iliskimiz var

0|1
    0|0
  • İyi.

0|1
    0|0
  • futbol takip ederim ama spor yapmam

0|1
    0|0
  • Tirmanmak ve kosmak

0|1
    0|0
  • plates ve yoga favorim. 2 ay ara vermiştim yine yeniden başladım ;)

0|1
    0|0
  • Küçükken yüzücüydüm. Şimdi ise fitness ve plates ile uğraşıyorum.

0|1
    0|0
  • 5 gün spor yapıyordum şimdi 3e düştü 🙆🏼

0|1
    0|0
  • Profesyonel voleybolcuyum her sabah spor yapıyorum iki saat koşuyorum

0|1
    0|0
  • 12 senedir sporla ilgileniyorum tenise baslamak istiyorum sanirim geç kaldım.

0|1
    0|0
  • Sporu seviyorum ama yapmaya üşeniyorum

0|1
    0|0
  • hayatım spor :D bitmeyen tutukum

0|1
    0|0
    • Neler yapıyosun mesela 😁

• 6-7 yıldır basketbol oynuyorum, basketbola başladığım yıllarda 2 sene kadar voleybol oynadım. 9 yıldır da lisanslı olmasa da yüzüyorum hobi gibi. Son 2 yıldır fitness yapmaya başladım, onların dışında masa tenisi oynarım bisiklet sürerim falan sıradan şeyler işte 😁

• Spor maçları izlemem

0|1
    0|0
  • futbol severim bide kuponlar için basket takip ederim :D

0|0
    0|0
  • Berbat

0|1
    0|0
  • Spor kendimle fikirlerimle bas basa kaldigim tek alan. Uzun kosu yapiyorum. Distansim 30 km şu an

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yapmayı severim, takip de ederim. Halısaha yaparız sık sık, basketbol oynayamam ama izlemeyi çok severim. TBL EL NBA sıkı takipçisiyim. Geçmişte yüzme sporunu da yaptım, masa tenisinde ilçe bazında ufak şampiyonluklarım var. Şuanda da senin gibi fitness ile uğraşıyorum

0|1
    0|0
  • Bu soruya göbeğim cevap vermememi istiyor, utanıyormuş

0|2
    0|0
  • Ağzımda sigara koşuom bir oraya bir buraya

0|1
    0|0
  • Fitness kanks

0|1
    0|0
  • İyi süper

0|1
    0|0
  • Hafta da birkaç kere halı saha maçı o kadar

0|1
    0|0
  • ilişimiz var bu aralar ayrıldık ama gönlü var biliyorum yakında barışırız

0|1
    0|0
  • yürüyüş yapmayı severim. formda kalıyorum.

0|1
    0|0
  • takip etmiyorum ama çok pis masa tenisi oynarım Kayseride kendine güvenen biri varsa buyursun karşıma :D

0|1
    0|0
  • Fitness ile ilgileniyorum.

0|1
    0|0
  • sakatlıktan dolayı 3 aydır aramız lımoni az kaldı tekrar samimi olacagız.

0|1
    0|0
  • 20 gün falan oldu vücut geliştirmeyi bıraktım şu para işleri düzelsin tekrar başlıycam

0|1
    0|0
  • Çok iyi her gün yataktan kalkıp 1-2 hareket yapıp tekrar uyuyorum

0|1
    0|0
  • Futbol kosu yuzme voleybol dagcilim hemen hemen hepsi var

0|1
    0|0
  • ben futbolcuyum zaten

0|1
    0|0
  • Bir tek fitness ile uğraşıyorum