Pencerenin üzerindeki kagıtta hz ali yazıyor???

bugün farkettim penceremin üzerinde post it kagıdında türkce hz ali yazıyor,nasıl olmus olabilir bu? eve ben ve annem ve bazen temizlige bir kadın geliyor ama o kadının yaptıgını sanmam.yaptıysa bile neden olabilir? büyümüdür acaba?

Güncellemeler:
arkadaslar cok sagolun yorumlarınız icin.az önce kuzenimle konustum gecenlerde bize gelmisti o yazmıs.vallahi cok rahatladım.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir büyü olacağını sanmam. siz pencereyi taktırırken yazılmıştır belkide he eve geldiğinde farketmemişsinizdir. yeni farketmişsindir belkide. yani büyü Kuranda geçer evet ancak peygamberlerin isimlerinden büyü oluşturmak gibi birşey olamaz, olmamalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• biirisi yazmış olabilir yani bilemedim ama

0|0
    0|0
  • hz. Ali yazıyorsa neden büyü olsun ki. hz.Ali'nin ismiyle kötülük olmaz kötülükte gelmez

0|0
    0|0
  • şaşırdım bırı yazmıştır bence

0|0
    0|0
  • Ben psikoloji okuyan biri olarak o kağıda Hz Ali'yi canı sıkılmış , yapacak bir şeyler arayan birinin yazdığını düşünüyorum ara sıra herkese olur adrenalin patlaması yaşarsın bir şeyler yapmak istersin o an televizyonda Hz Ali'yi duymuştur ya da bi yerde okumuştur canı yaramazlık yapmak istemiştir seni korkutmak için pencereye yapıştırmıştır şimdi kağıda şeytan yazıp birinin penceresine yapıştırasım geldi.

Ayrıca bir insan büyü yapmak istese gizli yapar ne biliyim yastığının altına filan koyar ve peygamberlerin isimlerinide kullanmaz.

0|0
    0|0
  • Yok sanmıyorum büyü olduğnu. Çıkar kağıdı at rahatsız olduğsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...