Kontör kartında şifre yerine 'Nah çıktı' siz olsaydınız ne yapardınız?

marketten cep telefonuna para yüklemek için kart alan S.U, eve gidip kartın arkasındaki şifre bölümünü kazımaya başladı:şifre bölümünü tam olarak kazıdıktan sonra gördüğü yazı karşısında şaşkına döndü. Şifre bölümünde, ’Nah çıktı’ yazısını gören S.U, hemen GSM şirketinin müşteri hizmetlerini aradı.

Güncellemeler:
diyorum ki:o kartı hazırlayan üçkağıtçı siz olsaydınız:D

o bölüme ne yazardınız :P
böyle bi durum var arkadaşlar!
ne yaparsınız diye sormadım...kurnaz olan sensin

0|0
146

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Böyle bir durum kesinlikle olamaz milyonlara itap edern firmalarda böyle saçmalıklar olmaz.

Öyle bir durum ile karşılaşsam Müşteri hizmetlerini arar kart seri numarası ile köntörümü yükler önce notere gidip o kontör kartının tescili yaptırır soluğu avukatta alırdım .

Firmaya da tazminat davası açardım ki %100 kazanırdım .

0|0
    0|0
  • sok olurdum önce gülerdim ama sonra kontörümü isterdim yani o ne öyle :D herkes kazik atiyor bi turkcell eksik :D

0|0
    0|0
  • muck yazarım

0|1
    0|0
  • link valla doğruymuş ya :)

0|0
    0|0
  • şakanız çok iyiydi ama bana kontörlerimi veeeeeeeeerin diye hürrem vari bağırırdım onlara

0|0
    0|0
  • musterı hızmetlerını arardım hatta aramazdım gsm sırketıne gıderdım dırekt ve al sana konturun nahı der onlerıne atardım sonra onlar ayıklasınlar pırıncın tasını umrumda degıl

0|0
    0|0
  • hangi gsm acaba

0|0
    0|0
  • yok artık der hemen m.h arardım

şifreyi çöz bakalım yazardım:))))))

0|0
    0|0
  • Arardım müşteri hizmetlerini cevap verirdim o NAH ÇIKTI yazısına :D

0|0
    0|0
  • gulesim yoktu ya

0|0
    0|0
  • bende ona nah yapardım

0|0
    0|0
  • Yeni gördüm bende çok güldüm ya :))

0|0
    0|0
  • allahından bulsunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Müşteri hizmetlerini arar , kontör kartının seri numarasını verir karşılaştığım durumu izah ederdim .

0|0
    0|1
  • böyle şeylerle uğraştığı için epey boş bir insan olduğunu tahmin eder önce aldığım yeri sonra müşteri hizmetlerini arardım.

0|0
    0|1
  • Büyük ikramiyeyi kazanmış kadar sevinirdim sanırım. Alt tarafı 20 tlm gitmiş olurdu. Yüzümü güldürdüğü için bile teşekkür ederdim. Gülmek artık zor hacı.

Keşke ay sonu faturamda da nah çıktı yazsa.

0|1
    0|0
  • Başka sefere dene . diye yazardım :)

0|1
    0|0
  • Mükemmel bir şaka olduğunu anlar, ve hangi arkadaşımın yaptığını bulmaya çalışırdım :)

0|0
    0|1
  • Az önce öğrendim bende çok şaşırdım. Bakalım daha neler görcez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...