Tehdit yardım edin bişey yapabilir mi?

arkadaşlar sevgilimle farklı şehirlerdeyiz çocukan belki 1000 lerce defa ayrıldım ama bırakmıyor daha önceki sevgilileryle farklı şeyler yasamış birisi bana yalan söylüyor benımle farklı niyetler içersinde çıktıgının farkındayım amacı kandırmak sonra ben ayrılırsam şehrime gelip beni bulup yanımdaki sevgilimi öldürürmüş sadece annemin babamın adın soyadımızıı bazı arkadaşlarımın ismini biliyor ev adresimizi tam bilmiyor biraz ruh hastası sonradan anladım sizce ne yapmalıyım beni bulabilrmi bu bilgilrden ? bugün bunların hepsini anladıgımı ve beni salak yerine koyamıycagını gelse bile bulamycgını bulsada bişey yapamıycagını yüzüne vurmak istiyorum neler demeliyim ne yapamlıyım ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Açık ve net söylüyorumum: bir b*k yapamaz :D

1|1
    0|0
    • NERDEN ANLADIN ?

• Kolay mı başka şehirden gelecekte bu tehtidleri gerceklestiricek.sen sahipsiz misin, bu bunun farkinda değil mi? Pardon ama g*t ister bu. Havlayan köpekten korkma. Sen böyle korktukca bu ona haz verir,bi oyuna çevirir bunu.

G*tün yiyosa gel,cenazen çıksın buradan de. Bak bakalım bi daha gelicem diyebiliyor mu :D

• Eyvallah:d

Erkekler Ne Diyor 4

• seviştin mi bununla hiç

0|0
    0|0
  • dam vurmak kolaymı arkadaş ya kimin mekanında kimi öldürüyomuş

0|0
    0|0
  • dayım mafya de

0|0
    0|0
  • havlayan köpek ıssırmaz