Diyelim ki BİRİNİ ÖLDÜRDÜNÜZ

O kişiyi nasıl öldürürsünüz + yakalanmamak için neler yapardınız?

İçinizden nasıl bir sadist çıkacak merak ediyorum doğrusu :))

0|0
718

En İyi Kız Görüşü

• Öldürdüğüm kişiyi yerdim...

Oh temiz kanıt yok .

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Göğüsüne bıçak saplardım; link

0|0
    0|0
  • boğaz köprüsünün üstünde önce ayaklarına beton dökerdim. beton kuruduktan sonra üstüne benzin dökerdim. sonra önce yakıp. sonra kafasına bir el ateş ederdim. aynı anda aşşağı iterdim :D

0|0
    0|0
  • Gizlice takip ederdim önce :) evini öğrenirdim eve kaçta geldiğini kaçta evden çıktığını filan . Tabi takip ederkende çevredeki kameralara bakardım var mı filan diye detaylı bir inceleme yapardım . Sonra bir gün eve giderken arabaya bindirir kaçırırdım . Araba Minibüs gibi bişey olacak arka koltukta hem dövecem hem işkence yapıcam tabi . Sonra özel yapım bıçağımı çıkartırım ve boynundaki bitirici damarı keserdim . Kestikten 15 saniye sonra şoka girecek ve ani ölüm kan kaybından dolayı sonra . Güzel bir şekilde torbaya koyardım . Kendi evime götürdüm banyoya atardım üstüne çamaşır suyu azon suyu gibi iz bırakmamak için bi güzel öldürdüğüm kişiyi temizlerdim ve evine götür güzel bişekilde yatağının üstüne bırakırdım . Sonra Arabayı temizlerdim . Böyle bir cinayet işlerdim . Detaya girersek kimse beni bulamaz .

0|0
    1|0
  • eger öldürecegim kişi arkadaşımsa öldürürken her şeyi düşünerek yaparım ve umulmıcak bir yere atarım cesedi sonrada hiç birşey olmamıs gibi yoluma devam ederim kimse şüphelenmez benden o gün nerdendin ne yaptım die sorarlarsa iyi bir yalan söylerim ve kimse benim yaptıgımı anlamaz ama bir süre sonra kabuslar görmeye baslarım, vicdanım cok sızlar :( galiba bu yüzden hiç arkadaşım yok :D

0|0
    0|0
  • hayırdır kime kafayı taktın :) iyiki seni tanımyorum oyyyyy düşünmesi bile kötü birini öldürecen fikir alıyon .(

0|0
    0|0
  • Kan sevmem. Boğardım muhtemelen. Yakalanmama konusunu daha bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Öncelikle eldiven ve bone kullanmk şart. Kıyafetinin tek parça olması gerekiyor çünkü bir yerinin sökülüp sökülmedigini bilmek gerek iz bırakmamak için. Öldürme safhasına gelince intihar gibi görünmesi için tek kurşun kafaya ama doğru açıyla :)

0|0
    0|0
  • silah olsa kendimi ölürememla

0|0
    0|0
  • Adami parca parca keser peynir tenekelerine koyup ustunu cimanto ile doldurup tekne ile denizde acilir ve atarim..

0|0
    1|0
  • ucu sivri bir buz düşünün o sivri buz ile birini öldürsek kanıt eriyip gidecek ? ortalıkta kanıt falan kalmayacak.kanıt yoksa faili meçhul olur.ölü bulunduğunda bıçakla öldürüldüğü sanılır ama 9999 kere otopsi yapılsa gene bulunmaz bence.

0|0
    0|0
  • çok var ama burada sana fikrimi verip senin öldüreceğin kişiyi benim üzerime atmanı sağlar :D sen yakalanmamak için bizi kullanıyon :D

0|0
    0|0
  • sis atarım panpa

1|0
    0|0
  • Bir insanı öldürmek ve ben :S

ne olursa olsun teslim olurum

Vicdan azabı ile yaşamak kolay değil

0|0
    0|0
  • öldürün beni .s

0|0
    0|0
  • hic bir cinayet mukemmel degildir

0|0
    0|0
  • Dalga geçenden başkasını pek bekleme

0|0
    0|0
  • önce derisini yüzer sonra ard arda tuz ve tuz ruhu banyosu yaptırırım son olarakta bi kabın içine sıçanı koyar ve alttan ateşi verir göbeğine dayarım o sıçan sıcaktan kaçıcak yer bulmak içini bi göbeği deşer diğer taraftan çıkar operasyon tamam :D

0|1
    0|0
  • O kişiyle yakınlaşırım sonra onunla birlikte başka bir vatandaşlığa geçerim (idam olan bir ülkenin vatandaşlığı) sonra oranın kanunnamesini okurum ve arkadaşımın idam edilmesini sağlarım ya da arkadaşım Müslüman değilse öldürürüm Mini Boy Kur'an Meali'nde okumuştum..Eğer kafir birini öldürürsek ailesine geçinecek bir miktar para vermek yeterliymiş ama emin değilim yanlış olmasın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zehirlemem. yemek ve yiyecegine hiç bir madde koymam ne olur ne olmaz kurtarılırsa anlaşılır. Öldüreceğim kişiyle özellikle bi plan kurup bir yerelere çıkıp öldürebilirim. Maskeymiş eldivenmiş hiç uğraşmam oda anlaşılır yanyanayken. plan kurup aklını beynini çelerim herhangi bir yer orman olması lazım. yada ııssız sessiz bir yer elimizde bişiler olsa daha güzel olur öldüreceğim kişiye bir yere gidip gelcem burda bekle yada tuvaletim geldi deyip ortadan kaybolurum görmediği bir yere saklanıp silah tabanca vururum öldürürüm. ve silahi bir yere atarım veya deniz göl bulunmaması için atar atmaz öldürdüğüm kişiye koşarım bagırırım öldürdülerrr diyee aglarım rol yaparım yardıma birilerini çagırırım anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • parmak izsiz yapmak lazım boneli kalın kıyafetlerle maskeli .. sıcak havada yapmamalı ter akmamalı . agzını tamamen kapatan kapatmalı masken. nefesin temas etmemeli hiç biyere. kullandıgın alet seri nosuz olmalı . aldıgın yer tespit edilmemeli. ama nasıl yapılır tüm bunlar bilmiorm

1|0
    0|0
  • gece gezintisine diye çıkarır .kafayıı buldurur denize atardım.(yapamam ya ben üle şeycikler )

0|0
    0|0
  • İlk önce bayiltip işkence yapacağım yere götürürüm. Ondan sonra ellerini bağlar sanırım bitene kadar tokat yağmuruna sokardım. Son olarakta bir silah alır kafasının tam ortasına isabet edene kadar vururdum.

0|0
    0|0
  • Kalbimden silerim..kaçmam,yakalanmanın önemi yok.

0|0
    0|0
  • Organlarini mafyaya satar, lesini yakardim. Külleride sana hediyem olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...