Sizide aradılarmı yarışmaya katılma

02127092646 numaradan arıyıpda medya pro. yarışmaya katılmayı kazandınız diyipde arayan oldumu bu konu hakkında bilgisi olan varmı sahtekarlar galıba :?_?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• bence de sahtekarlardır.bi kere beni aradılar kredi kartınızdan yaptığınız alışveriş ile çekiliş hakkı kazanmıştınız.şimdi ödül kazandınız falan.la saftirikler benim kredi kartım yoktu :D ne sahtekarlar var ya

0|0
    0|0
    • :)

netten baktım ama kımse kesın bişey bılmıyor ama kafama takılan herkes medya yapım yarışmasına 1-2yıl içinde başvurmuş numaralarmızı falan nasıl ordan ele geçırebılıyorlar :_?

• rasgele çevirme falan degıl ama ew telefonumuzu ve cep numaramı bılıyor ew telefonunuda iptal etmıştık 1yıl önce :) nasıl ele geçırıyolarsa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Herhangi bir yarışmaya başvuru yaptın mı netten ? yapmışsan onun için aramışlardır. Birde sahtekarlar var tabiki ama onlar kargo gönderiyoruz diyorlar ve gelen kargonun bedelini senden tahsil ediyorlar. Bu kargo bedelide yüksek bir meblağ oluyor. Aksi durumda eğer kargo bedeli istenmiyorsa sorun yoktur. Gerçekten yarışma için aranmış olabilirsin. Eğer sen yarışmaya başvurmadım diyorsan başka bir tanıdığın senin adına başvuru yapmışolabilir

0|0
    0|0
    • başvurdum ama 1-2sene çok rıhat olmuştur kargo bedelı 18tl imiş diye duydum ama nete o numara ile ilgili bir çok kii sahtekarlık falan yazmış ama daha dolandırılan olmamış :) belkı tam bılgı sahıbı olan vardır diye yazdım

• ne yarışmasıymış

0|0
    0|0
    • kadın bişeyler söyledı yok kargo gelcek orda anlatıyor falan dolandırıcı %99 ama tam bışey bılen varmı kı acaba :)

• valla az önce gdo filan diye bi karı ardı kappatı istanbul numaralı senin dediğin zannetmiştim ama değilmiş onun dışındada arıyan olmadı

Yükleniyor...