Evde nasıl karın kası yapabilirim?

arkadaşlar göbeğim yok ama karnımın daha düzgün olmasını istiyorum nasıl yapabilirim bunu spora gitmeden

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetle yağ oranını azaltarak, bayansın zaten pek kas yapamazsın testeron hormonu sağ olsun erkeklik hormonu o kas yapıyor. Sonuca gelirsek yağ oranı az iken yüzden 10 falan o civarlarda karın kasların gözükür.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her gün 10 mekik 10 şınav ile başla sonra bunu artır bir süre sonra baklava open

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhabalar size tavsiyem... 10 mekik çekin ardından bir bir düşürerek çekin mesela 10 tane çektince 9 tane çekin sonra 8 sonra 7 diye gidin... İlk başlarda beşten başlayabilirsiniz eğer yapmadıysanız 1 hafta sonra da ondan başlarsınız bu şekilde devam ederseniz olacaktır.

1|0
    0|0
  • Düzenli koşu, düzenli mekik, sağlıklı beslenme

1|0
    0|0
  • mekik felan çek işte protein al

1|0
    0|0
  • 8 dakikada karın kası indir appden

1|0
    0|0
  • yağları eritmeden olmaz

0|0
    0|0
  • Yapamazsın

0|0
    0|0
  • Mekik cek napcan bask

0|0
    0|0
    • ağırlık kaldırmak karın kasını etkiler mi

• Ohoo agirlik kaldirmanin bissuru yontemi var aen mekik cek barfiks cekemessin sen mekek cek ya evet

• kilon varsa ver yoksa bunun için bazı videolar var youtube bak egzersiz hareketleri falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sırt üstü mekik çekebilirsin

1|0
    0|0
  • Baklava koy üstüne 5 dk kadar beklet hergün yap ama bunu düzenli olmak şart.

0|0
    1|0
    • onu sen yap sonuç verirse bende yaparım

• balon şişiir ama düzenli şişir internetten sürelerine bak belli bir süre sonra faydası oluyor

1|0
    0|0
  • İnternetten araştır hareketi biliyorum yapıyorum ben ama ismini bilmiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...