Fenerbahçe sen çok yaşaa

daha doymadınmı seyircisiz oynamaya.her şeye rağmen yazık değilmi bizlere.lütfen bunun sorumlularını bulun.bu kadarmı zor şanını şerefini kullandığınız bir külübün değerlerini korumak.saha içindeki disiplini sağlamak.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• sapkın her yerde sapkındır eğer takımın iyiliğini düşünen bir taraftar böyle yapıyorsa o taraftarın bi anlamı yoktur. Türkiye deki en duyarlı ve en efendi 2 taraftar var biri ÇARŞI diğeri ULTRAASLAN ben koyu beşiktaşlı aynı zamanda ÇARŞIFUN üyesi olarak galatasarayın schalke maçına gittim ve gönlümce destek verdim isterdim ki çarşıdan ki teklıfım di kartal aslanın yaında pankartı acılsın sanmıyorum bi fenerbahçe taraftarının galatasarayı destekledığını durum bu özetleyecek olursak !

0|0
    0|0
    • maşallah o kadar efendiler ki birinin stadında çocuğu vurup öldürdürdüler diğerleri de 2 ingiliz taraftarı öldürdü..efendilik namına öğrenilcek çok şey var sizden!

• hayret ben fenevli yazar bekliyodum..cidden sıkıntı var sende doktor olmayan zeki olmuyo mu:))

• :) oluyo ama işte kullanım kapasitesi

Erkekler Ne Diyor 13

• ne kadar rakipte olsak avrupada görmek isterim

0|0
    0|0
  • Önce centilmenlik olmalı,terör ve aşırı taşkınlık hiç bir şekilde futbol zevkine ve anlayışına uymaz,nerde o sag duyu,nerde o candanlık,hepsi arkadan vurmaya geldi,kime bunlar,fanatiklik değil bu bunun adı resmen adilik,

0|0
    0|0
  • stad çevresinin kontrol altında tutulması gerekirdi basiretsizlik örneği sergilendi şaka gibi bir olay

1|0
    0|0
  • Hasta Galatasaraylıym ancak ülkedeki medya her takımı ipe götürür.

1|1
    0|0
  • Lanet olsun o havai fişekleri atanlara

1|1
    0|0
  • istanbulda herhangi bi olay yaşanırsa bunu da fenere yıkarlar uefa bünyesinde gs nin köpeklerini barındırdığı sürece Fenerbahçeyle cok uğraşıcaklar herşeye rağmen ayakta durmaya çalışan bir takımız en kötü gündede Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Uefa bir daha yaparsanız; link diyeceğiz diyor;)

1|0
    0|1
  • bunu yapan kişilerin fenerbahçe taraftarı olacağını düşünmüyorum nedense bu kadar sıkıntıda böyle birşey yapmak akıl karı değil

0|0
    0|0
  • zor değil de işte çok girift ilişkiler var onlardan dolayı kulüpler belini doğrultamıyor

1|1
    0|0
  • uefa fenerbahçeyi avrupa kupalarından men etmiş ve cezayı 1 yıl ertelemiş üstüne 1 maç daha uzatmış seyircisiz oynama cezasını şu paraşütlü işaret fişekleri yüzünden

0|0
    0|0

• Aziz ydirim gitmedigi surece saracogluna gitmem

0|0
    0|0
  • biri şereften bahsedecek olsa fenerliler bu konuyu hiç konuşmasın

0|0
    0|1
  • FeneVbahçe İnşşş Avrupa'dan men edilir

Ezik,şikeci kuşlar sizi

Hangi şan şereften bahsediyorsun :D

2|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok büyük olduğundan uğraşılıyor takımımızla yapacak birşey yok

1|0
    3|3
  • Taraftarlarımız artık durumun ciddiyetini anlasın ve bu tür kulübümüze zarar verecek şeylerden kaçınsın yazık değil mi onca ödenen ceza parasına o paralarla takımımız adına daha iyi şeyler yapılabilir herkes kendine gelsin artık takıma daha fazla zarar vermesin verenler de ben FENERBAHÇELİYİM diye dolaşmasın ortalarda!

1|0
    1|1
  • 1 yıldız...

2|0
    1|1
  • O şerefi şikeler zedeledi.

1|0
    2|0
Yükleniyor...