Aklınıza geldikçe güldüğünüz nedir?

Geçmişten kalan aklınıza geldikçe güldüğünüz bir anınız varmı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken yüzme bilmediğim için kolluk takardım düşünmüştüm ki kollukları ayağıma takarsam suyun üstünde yürürüm.suya atlayınca ayaklarım yukarda kafam aşağıda kaldı babam çıkarmıştı sudan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• biz okuldan dönerken iki otobüs yapıyoruz ilk otobüse 6 7 kişi biniyoruz ve 3 kişi bizden önce iniyo neyse bi arkadaş çok konuşur susmadan iki yıl garantili o bizimle konuşuyodu inecegi duraga geldi bastı düğmeye kapı açıldı neyse indi diğer arkadaşlar bu hala konuşuyo neyse tam kapı kapacakken indi ama çantası içerde kaldı şofer beyde bastı gidiyo arkadan koşa koşa dursana be adam diyerek gelişi bizdeki kayıiın kopmasına yetmişti haala gülerim :D

0|0
    0|0
  • Röveşata cekerken diyer ayagımın kayması betona yapışmam .s , ve bugunki espirilerimiz heee dang :D orhan kesildik yaa harikaydık

0|0
    0|0
  • Valizimi ucaga, yanima alabilmem icin sadece 900gr fazlaydi. Bende ne olcak canim yani dedim. Kadin bi abartti sinirlendi suratini eksiterek dil uzatti filan. Saka sanmistim. Hatirladikca gulerim:) su an anlatinca komik gelmedi tabi. :)

0|0
    0|0
  • geçmişi değil de buraya geldiğimde güldürenler çok oluyor :))

0|0
    0|0
  • birkez çocukluk işte sağlam içtim. . zil caldı kapıyı bulamadım baya bi süre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• var küçükken top oynardım hemen hemen herkes oynar ancak çektiğim bir şut yaşlı bir amcanın kafasındaki 3 tel saçı havalandırmıştı :D

0|0
    0|0
  • Herhangi bir karşı cins bana güven dediğinde krize giriyorum :)

0|0
    0|0
  • bu gun bu link

0|0
    0|0
  • Küçükken bi kızı öpmeye çalışmıştım :) Ona hala gülüyorum :) Cin gibiyim :)

0|0
    0|0
  • lipus grandüs malafatüs

0|0
    0|0
Yükleniyor...