Ordan uzaklaşırmıydınız yoksa tanışırmıydınız ?

Sokakta veya bir alışveriş merkezinde yürürken arkanızdan gelip sizinle tanışmak istiyen adama cevabınız ne olurdu ?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Kibarca reddederdim..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• okuldan dönüşte otobüsten indim kulağımda kulaklık var müzik dinliyorum böyle baya bi yüksesk seste ve duman dinliyorum kendimden geçmişim dışarı umrumda değil neyse birisi omzuma dokundu pardon bişey sorcaktım dedi efedim dedim tanışabilr miyiz acaba dedi bende ay hayır tabi ki gerizekalı sen kimsin de benimle tanışcaksın be dedim karşımdaki tp öylece bakakaldı sonra kulaklığımı takıp tekrar düşüncelere daldım :D

0|0
    2|0
  • O anki yüz ifadesi çok önemli ama herkese de yüzmem . Reddetmem muhtemel çünkü günümüz türkiye erkeklerinin çoğunun niyetini aaz çok biliyoruz

0|1
    0|0
    • haklısın ama yüz ifadesinden de anlaşılır ne amaçla sizle tanışmak istediği . tipi bile ele verir bence.

• pardonda siz kimsnz derdim uzaklaşırdım :D

0|0
    0|0
  • enam.

0|0
    0|1
  • taş atarım

0|1
    0|0
  • Sokakta sevgili arayan bir insandan ne gibi bir hayir gelebilir ki. Basima cok geldi. Degil olmaz demek cevap bile vermem

0|0
    0|0
    • Ama eski aşklar hep böyle başlamazmıydı .. İlla Facebookta veya Starbuckstamı tanışıcaz biriyle? Otobüste tanışıp sevgili olup evlenen bile gördüm ben ..

• Sevgilim olucak insani tek bir goruste secemem. Her seyi gectim her ne kadar hoslansam bile istekli gibi gorunmek istemem.

• yok sağol.

0|0
    0|0
  • Önce garip garip bakarım yüzüne:))Sonra uzaklaşırım..Bi'şey diyemem her halde şaşkınlıktan:)

1|0
    0|0
  • ben şahsen hayır der oradan uzaklaşırdım

0|0
    0|0
  • Güzel zamanlama ama hayatımda heycana yeryok .

0|0
    0|0
  • Uzaklasirdim trtismiya deymez.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• sokakda veeya alısveriş merkzinde her zaman merakk etmişimdir kızlar nerede arkadas olurlar

0|0
    0|0
  • Kız saglam karakterliyse, ya * abicim der :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...