Esneyerek boyunu uzatan var mı?

Boy uzatma dedigim tabiki bir yaştan sonra boy uzamaz ama açma germe hareketleriyle falan bir miktarda olsa kaslar uzadığı icin uzun görünüyor ya insan bu şekilde boyunu uzatan var mı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1.80 1.85 Boylarındayım şu an Üniversite Okuyorum Normalin Biraz Üstündeyim Ama Tahmin Etmezdim Açıksası Ortaokulda İlkokulda En Kısalardandım. Ne Yaptın Dersen Aklımdaki Tek Şey Kendimi Bildim Bileli Süt İçerim (Kemiklere Faydalı Oldugunu Unutmamak Lazım)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok degil bir birbuçuk cm degisiyor. Ama duruş duzeldigi ve omurilik dikleştiginden oldugundan daha uzun gozukuyorsun nokta😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaslar gerileceğinden boy uzar evet, duymuştum bir yerde.

1|0
    0|0
  • Duymadım rastlamadım desem yeridir. Boyum 1.90 ve tamamen basket ve air alert le boyum uzadı

1|0
    0|0
  • Bir tatlı kaşığı cemen otu ve bir tatlı kaşığı karabiber ve bir bardak hakiki zeytinyağı karıştır. 2 hafta kapalı kapta duracak sürekli karışacak amaçalkala. sonra gör akşam yatarken dizlerine eşit miktarda sür uyu. Merhem gibi olur. O. ama çok yapma bir hafta yap 2 hafta dur. iki kere tekrarla bir bak :-) banana mesaj at

0|0
    0|0
  • @aylavyubeybi Uyuduğunda vücudun yerçekimi sayesinde esner ve daha uzun olursun bu bir gerçek gün ortasında ise dik durduğun için boyun daha da kısalır. Evet uyanınca 2-3 santimetre daha uzun olursunuz. Esneyerek boy uzamıyor. Uyuyunca uzuyor.

0|1
    0|0
  • Bu neyin kafası

0|0
    0|0
  • Sabah akşam esnerim hiç boyum uzamadı:))

0|0
    0|0
  • Yok Ben otura otura uzattim

0|0
    0|0
  • yaa ben sabahları daha uzun oluyorum ciddiyim esnediğim için sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...