Terk Etmeyi Çok Seviyorum Benim Gibi Olan Var mı?

Terk etmek bana çok keyif veriyor. sadece sevgiliyi terk etmek değil. hiçbir sebep yokken işten istifa etmek, birgün ansızın başka bir şehre taşınmak...var mı bunları seven benim gibi?

hiçbir bahane uydurmadan, açıklama yapmadan, geriye dönmemek üzere tüm yaşamışlıkların üzerine çizgi çekmek. hakikaten çok zevk veriyor bu bana...vedalaşma yok, helalleşme yok...sadece bir anda ortadan kaybolmak var.

bu zevki yaşamak isteyenlere tavsiyelerim şöyle. önce kendinizi sevdirin, duymak istediklerni söyleyin, hayatlarındaki bosluğu doldurun, size bağlandıklarının farkında bile olmasınlar. size ne kadar bağlanırlarsa terk ettiğinizde yaptığınızın keyfine o kadar daha iyi varırsınız...

terk ederken bir açıklama yapmayın, bahane uydurmayın. ona terk etmek denmez.aniden, sebepsizce yok olun birden. terk etmek budur. gideceğinizi önceden sezdirmek, 'belki gitmez' diye umut aşılamak, gitme kal laflarını dinlemek, neden gideceğinizi açıklamak... yapılacak en büyük kötülüktür.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• psikoloğa gitmelisin bence, insan kurbanlığını eğer iki üç gün bahçesinde tutmuşsa ondan ayrılcak diye bile üzülüyo yani...

0|0
    0|0
  • hiç bir kimseyi üzme hakım yok ben çok fazla vicdanlıyım aklım olece bıraktığım insanlarda kalırdı. bundan zevk almam aksıne pişmanlık yaşarım

0|0
    0|0
    • her şey gitmekle başlar. insanın gitmesi gerek. . hepimiz gidiciyiz. ben de, sen de...nereye gittiğinin bir önemi yok. ardında bıraktıklarının bir önemi yok. giderken karşılaşacaklarını görmek için gitmek gerek. gitmeyince görmek, kıyıdan uzaklaşmadan yeni kıyılar keşfetmek mümkün olmuyor.

• senin bakış açın çok farklı hernerde olursam şehir dışı, ülke dışı birine bişi olsa daha fazla onunla zamann geçiremedim diye kendimi suçlardım sevdiklerime bunu yaşatmaya hakım yok olamazda hergun ne olursa olsun ogun yaşanmış oluyor bunlar bana göre değil

• o kadar çok istedim ki bunları yapmayı ama malesef benden daha önce yapmak isteyenler çıktı karşıma...

1|0
    0|0
  • süpermiş bu yaa:)

0|0
    0|0
  • ilginçççççç

0|0
    0|0
  • Allah sen ve senın gıbılerın belasını versın ALLAHSIZLAR.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bazen cok keyifli olabiliyo cidden karsındakiler boyle biseye ihtimal bile vermiyolar, o yuz ifadeleri paha bicilemez ama herzaman gormek kısmet olmuyo

0|0
    0|0
  • bizde seviyoz ama yarı yolda bırakmıyoz kardeşimm en fazla işten istifa ederim :D

0|0
    0|0
  • sen varya bir gün çok pis terkedilceksin demedi deme.. geri dönsün diye müge anlıya bile başvurcan bak buraya yazıyom.

1|0
    0|0
    • gidene gitmek diyecek halim yok ki... insanlar bir kaynaktan çıkan su gibi. istediğin kadar suya yol vermeye çalış, önüne setler çek, duvarlar ör...bir yerden sonra patlıyor ve yine gideceği yere gidiyor.yolunu buluyor.

Yükleniyor...