Hiç muhabbetiniz olmayan bi insana hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz?

Birbirinizle ilgili tek bildiğiniz şey adınız diyelimki, Nasıl belli edersiniz bakışlarla dicek çgunuz ama nasıl bakışlarla uzun uzun bakar mısınız vs. veya başka nasıl belli edersiniz?. Ve ilk adımı karşı taraf ne yaptığında atarsınız?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ah birisinden hoşlansam

!

0|1
    0|0
  • ben direk giderimmm vallahi billahi seni seviyorum aşıgım derim azıma siçsan da seviyorum gitsende seviyorum burda kalsanda seviyorumm zaten bunları der demez hemen yanaşır sana bende seviyorum der ve olay biterr ... such as the Turkish film may be a sad end

1|0
    0|0
  • böyle arkan ona doğru dönükken

dön gülümse sonra tekrar geri dön

bunu bikaç kere tekrarla anlamazsa yanından geçerken ona gülümse sabahları günaydın de

yine anlamadı diyelim otobüstesiniz erkek iniyor

ona hoşçakal de o da sana dicektir

sonra da tanışamadık bi türlü ama dersin

devamını o getirir zaten

0|0
    0|0
  • bir boşlukla bakarsın okişiye sürekli gözlen onun üstünde olur sıcak davranırsın

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım insanla iletişime geçerim bir şekilde

muhabbet eder tanışırız bunda birşey yok alt tarafı gidip bir konu üzerinden tanışacaksın

şuana kadar tanışmak isteyipte tanımadığım insan yoktur yeterki isteyim

0|0
    0|0
  • :) yaklaşırım onaa muhabbet etmeye konuşmaya çalışrıım körü körüne değil konu mutlaka olmalı :) o bir adım atarsa ve ilk adım ondansa sen 2 adım atmalısınnnn:)

0|0
    0|0

• kaşlarımı sallarım

0|0
    0|0
  • okuldan mı birisi sürekli görüyor musun ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onun olduğu ortamlarda olmaya çalışırım arada bi bakarım bakıyo mu filan diye önünden gerçerken daim başım eğik önüme bakarım nedenini bilmiyorum :D ama fazla belli de etmem

1|0
    1|0
  • derin ve anlamlı bak yada git itiraf et bişi olmaz ölmezsin bebek :D

1|0
    0|0
  • sürekli bakışlarını yakalasa yeter bence hemen anlar

0|0
    1|0
  • bakislarla olacak is degil :-) cesaretini toplayip söylemezsen gec kalabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...