Elif Şafak'ın yazarlığı hakkındaki düşünceleriniz yorumlarınız nelerdir?

Arkadaşlar Elif Şafak'ı herkes tanıyordur size sorum Elif şafaı'ın yazarlığı hakkındaki düşünceleriniz yorumlarınız nelerdir? Ve en beğendiğiniz kitabı nedir? Beğendiğiniz kitabın neresini neyini beğendiniz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• O tarz kitaplar bana abartılı geliyor..Kendisini de baba ve piç kitabından dolayı sevmem..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• baba ve piçi çok beğenmiştim beni kendine hayran bırakan özelliği o kadar bambaska durumları aynı hikayede birleştirmesi kurgusu beni etkilemişti.

0|0
    0|0
  • Hiç sevmediğim kitabı Mahrem dir.

En hoş kitabı da Aşk tır

Tarzı anlatı mı hep aynıdır . Bitpalas , Mahrem , Baba ve Piç, İskender ve Aşk kitaplarını okumuş olmama rağmen çok sevdiğim bir yazar değildir.

0|0
    1|0
  • Elif Şafak - aşk ı okuyorum güzel bence

0|1
    1|0
    • peki elif şafakın yazarlığı hakkında ki yorumlarınız nelerdir?

• bence olayları iyi yönetiyor yani yazılanları okurken yaşıyorsunuz.okurken sıkmıyor uslubu güzel.okurken kendinizi kaptırıyorsunuz.yakında bitireceğim zaten şiir kitaplarına yönelmeyi planlıyorum

• siyah süt...iç seslerden karakterler yaratmak müthiş bir hayal gücü ve yetenek ister...

0|0
    1|0
  • semspare...

0|0
    0|0
  • elif şafak'tansa canan tan ı tercih ederim:)

0|0
    0|0
    • Bende Canan TAN'ı severim ama kitaplarında ki konular hep Türk Filmi seneryosu gibi oluyor bence :D

• :) o zaman anlaştık .) ama girdiğini haber ver ki öyle şiiri yollıyım:)

• Sadece "AŞK" biliyorum onu da okumadım güzel gibi duruyo çok kalın ama yaa :)

0|0
    1|0
  • çok severim iskender ve aşk çok hoşuma gitti şemspare sinde egosu tavanda ama olsu o kadar :)

0|0
    1|0
    • peki elif şafakın yazarlığı hakkında ki yorumlarınız nelerdir?

• kendini beğenmişlik var orası kesin fakat kalemini çok iyi kullanıyor adeta kelimelerle dans yapıyor :)) birde çok okuyan bir değilim ondan sizi kırmayım kırdıysam özür inş müh .

• yok estağfurullah

• elif şafak okumak ayrıcalıktır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ermeni soykırımı düşünceleri yüzünden asla hiç bir kitabını okumam satın almam. etrafımdaki alacak olanları da uyarırım . ermeni soykırımı için bizden özür dilememizi bekleyen bir zavallı benim gözümde ...

link

0|0
    0|0
  • yazılarını beğenmem

1|0
    0|0
  • Elif şafak p.ç ile tanımıştım sonra diğer kitaplarını okudum araştırmacı bir yazar

1|0
    0|0
Yükleniyor...