Facebookdan daha önce engellediğin tanışmak isteyen kişiden sebep hesabını dondururmuydunuz?

Bu kişi benim bu kızı pek anlayamadım şimdi şöyle bu kızı üç ay önce dolmuşta gördüm facesini bir şekilde bulup ekledim kabul etmeyince mesaj attım engelledi. O üç ay içerisinde yedi sekiz kere karşılaşmamız olmuştur Ama umursamayınca tanışmak için bir adım atamadım. Karşılaşmaların çoğunda o farketmeden takip etmişimdir. Hoşlandım bu kızdan o benden hoşlandımı farkettimi bilmiyorum. O zamanlar facemde hiç fotoğrafım yoktu belki diyorum fake hesap sanıp o yüzden engellemiştir.Asıl sormak istediğim bu kız hesabını dondurdu üç ay önce iki saat önce karşılaşmamızda da o saatte hesabını açtı akşam yine dondurdu. Bu kızdan bişey anlamadım kafam karışık ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Faceden engelledi tamamda hesap dondurmak ne alaka şimdi bu kafama takıldı. Bunlara göz önünde bulundurarak aklınıza ne geliyor önerileriniz , yorumlarınız?

Güncellemeler:
iki saat değil orası doğrusu iki gün önce olacak
fikire ihtiyacım var mantıklı düşünemiyorum
bu kız çalışkan başarılı bir kız onun verdiği bir havamı bu biraz da güzel olunca umursamamazlığının sebebi ya hiç olmasa insan bir cevap yazar yazsaydı belkide olacağı varsa olurdu yoksada orda unuturdum giterdi şimdi böyle yapınca daha çok kafaya takmaya başladım bunun böyle yapmasının sebebini çok merak ediyorum

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• valla bende heseabı dondurup açıyorum bazen bu biri için değil hemen senin için olduğunu nerden çıkartıyosun tesadüftür sen mesaj atınca seni engellemesinin nedeni de dediğin gibi foto olmadığı için olabilir belki birinin onu işleteceğini falan düşündü bunlarla uğraşmak yerine gidip kızla neden açık açık konuşmuyorsun ?

0|0
    0|0
    • aslında çok istedim kızla yüz yüze konuşmayı ama en son karşılaşmamızda hiç tarafıma bakmıyordu sırf göz göze gelmemek için dışarda duruyordu sanki ben yokmuşum gibi davranıyordu umursamıyordu benim gördüğüm bu yüzden adım atmak hiç içimden gelmedi

• salla o zaman sende demek ki hoşlanmamış senden

• bu ihtimali düşünüyorumda yinede ne ederse etsin öylece atamıyorum kafamdan takıldım kaldım kafam karma karışık

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sennle alaksı olduğunu zannetmiyorm resmmde yok diyosn sıradan biri zannetmştr biri mesaj attı diye kmse engellemez başka bi nedeni vardır

0|0
    0|0
    • ama ne hikmetse beni gördüğü saatte faceye girdi yani düşünçesi şu olabilir ben farketmeden faceye girip çıkmak

• var öyle yol var ama ulaşmak sayılmaz sadece facebook hesabını açtığını görürüm ne mesaj nede istek gönderebilirim kapalı çünkü buda onu rahatsız etmez yani

• bilemem tanımıyorum o kızı

• Bu olayı rıza baba ve ekibi bile çözemez..

0|0
    0|0
    • çok mu karışık geldi sana biraz empati kurup fikrini söylesen

• Madem ki karşılaşıyorsunuz, al karşına açık açık konuş, kaybedicek neyn var ki dene bence :)

0|0
    0|0
    • ben mi yanlış görüyorum yoksa gerçekmi bilemiyorum pek umursamıyor gibime geliyor bu kız o kadar karşılaştık o farkettiyse bana belli etmeye çalışmazmıydımı şimdi bakıyorumda öyle bir ışık göremiyorum onda umursamadıktan sonra açılsam bir işe yaramaz

• Her kız bır değildir, bazıları ilgisi olsada açık vermezler ilk adımı karşı taraftan beklerler...

Faceye gelnce biri işletyr falan sanmıştr, resm yokmus ya fake hesab bu kesn kötü nyetlı demstr bana da olmstu ole :))

• diyorsun ama attığım mesajda onu nerde gördüysem yazdım ona ordan farketti diyorum dediğim gibi umursamıyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...