One gerçekten çok seviyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar şimdi ben 3 yıldır bi çocuktan hoşlanıyorum ve bana kanka dediği için de itiraf edemiyorum ayrıca en yakın arkadaşımın o cocuğu sevdiğini öğrendim inanın çok can sıkıcı arkadaşıma gerçeği söyleyemiyorum ve sevgimden vazgeçmeye çalıştım ama başaramadım çocukta bir gün yakın davranıo bigün suratıma bakmıyo bazen kanka dio bazen dalga geçio sinirim çok bozuk ve arkadaşımı da onu da gerçekten aşırı seviyorum yorumlarınızı bekliyorum D: :(

Güncellemeler:
kızlar lüüütfen yorumlarınız önemli
hadi ama lütfen

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi iyidir sev gitsinnn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Asla hiçkimseye bu sevginden ve asla ama asla o cocuga sevginden bahsetme cünkü şuanki üzüntülü halinden bile bin kat daha fazla üzülebilirsin şimdi söyledigine göre bu cocuk seni sevmiyo bigün suratına bakıp bigün bakmadıgı için dalga felan geçiyo diyosun şu bi gerçektir hiç birzaman sevdign kadar sevilmezsin. Herşeye rağmen itiraf edersin arkadaşını kaybetmek pahasına cocuk seni istemez hem cocugu kaybedersin hemde en yakın arkadaşını kaybetmiş olursun ve sana olan güveninide kaybedersin bidaha asla o güven geri gelmez. Şuan nasılsan o şekil devam et başka birisiyle dene şansını mutluluklar.

0|0
    0|0
    • öle değil ki şakasına demek istedim yani ama ii arkadaşız bigün bakıp bigün ilgilenmediği doğru ama yani bilm,iom yaa saol yorum için

• Sende sagol

• :D

• saçmalamaaa 3 yıldır içinde tutmuşusun birak söyleme sakınnn bazen arkadaş kalmak daha iyidir biz söledikde noldu siktrr ett

0|0
    0|0
    • zaten söleyemem ki ben asllaaaa öyle rahat bi kız değilim yani bilmiom yaa offf:(

• anlamadım ya laa o nasıl yazıdır :))

• la öyle bi yazıdır işte :) ben böleyim işine gelirse (amacım atışmak değil) :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...