Kol kası için nasıl program önerirsiniz?

Kol kası geliştiricem, günlük ön kol ve arka kol kaslarını kaç tekrar ve kaç set aralıklarla çalıştırmalıyım? Dambıl dışında her hangi bir hareket yapmalımıyım?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• tekrar ve set sayılarını kendin belirle mesela ben şunu 3x15 yapacaksın denmesini yanlış buluyorum bence tekrar sayısı şöyle belirlenir: başlarsın harekete yaparsın atıyorum 10 tane yaptın kasların sızlamaya, zorlanmaya başladı işte asıl hareket orada başlar sızlamanın üzerine bir 3-5 tane daha basman gerekir yani tekrar sayını kendin belirle :)
    dumbell dışında şınav falan çekebilirsin arka kol için, barfiks çekebilirsin

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum. Fakat 12 13 bastım kaslarım sızladı diyelim. Sonra kaç set ayarlasam

• 15 16 fazla olmaz mı ya. :)

• yoo iyi bence :D

En İyi Erkek Görüşü

• dumbell bar ıkısı temel hareketlerı yap ılk once set olarak agır kılo gır 4 set 8 tekrar ya da 10 tekara ıyı

0|0
    0|0
    • Kaslar yanana kadar yapsak daha iyi olmaz mı bilader? Mesela ilk sağ kol ile kaslarının yandiğini hissedene kadar çalışırım. Sonra sol kol aynı şekilde yanana kadar. Daha sonra 45 saniye dinledip. 3 set olarak devam ettiririm

• 4 8 4 10 olabılır bu aralarda çalıs çok sorun etme baslangıctasın bu setler ıyı

• Ağırlıkları ne zaman arttirmaliyim?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hakanfitness youtube

0|0
    0|0
  • Evde dumbell ile yapılacak hareketler yaz çıkar karşına programlar uygun olanı seçersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...