Hiç tükürdüğünüzü yaladınız mı ? Anlatır mısınız?

Selamünaleyküm arkadaşlar :) sorum başlıkta zaten..

Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• evet ama çok seks unsuru içeriyor bu benim için ondan dolayı anlatmam pek doğru olmaz hatta bir değil birçok defa yalamışımdır tükürdüğümü

0|0
    0|0
  • Evet bikere tükürdüm atkıya yapıştı yalamak zorunda kaldım tadı fena değil. Elin kızının tükrüğünden iyidir :D:D:Sdasd Nasıl bi yaklaşımdır bu :D

0|0
    0|0
  • Ben tükürmem ki...

0|0
    0|0
  • Kücükken Almanya'da çok sevdiğim bir cikolata vardı. Türkiye'ye yeni geldi Rafeallo diye.

Onun tadını cok severdim son cikolatayı ağzıma atıp , ezip, masaya tükürüp, yavaş yavaş yalayarak tadını çıkartırdım. :D

0|0
    1|2
  • çok şükür yalamadım

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam arkadaşım

Türküdüğümü yalamam kesinlikle !

yalamadımda söz ağızdan çıktımı dönüşü yoktur.

0|1
    0|0
  • Ben bi seyahat şirketinde Host olarak çalışıodum çıktım ordan ve bir daha girmek için konuşmaya gtcem haftaya ..

Napalım işte ve Aşkta gurur olmaz...

0|0
    0|0
  • ben ciddi soruyon zannettim, gideyim ben. pardon.

1|0
    0|0
  • yakın zamanda yaladım. kendi tükürüğüm nasıl olsa başkasını değil diye bahane buldum

1|0
    0|0
  • Şimdilik o derece hata yapmadım. Ama yapsaydım olabilirdi.

0|0
    0|0
  • veeeeee asla aslaaaa yapmam bu dedigini !

0|0
    0|0
  • hayır yapmadım

0|0
    0|0
  • tükürürsem yalamam

0|0
    0|0
  • bu kıza şeyimi sürtmem demiştim ama alkol şilede durduğu gibi durmadı.aylınca anladım ki hoşmuş

devam ettik :d

0|0
    0|0
  • la bi ara arkadaşım sarhoştu uzunca otlara tükürdüydü yaladıydı çok kötüydü çok..

0|0
    0|0
  • her kadın tukurduğnu yalar duzenli olarak

0|1
    1|0
  • ve aleyküm selammm

0|1
    1|0
  • o kadar iğrenç değilim yalamam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• aleyküm selam

evet tükürdüğümü yaladım hayatta ayrılmışsak dönmem dedm döndüm, yalan söylerse affetmem dedim affettim

1|0
    0|0
  • Lise birdeyken öğretmen sigara içenler kimler dedi içenler el kaldırdı falan bende o zaman lisanslı sporcuydum.Bu içenler ne kadar iradesiz insanlar üstünde sağlığa zararlı yazdığı halde üstüne para veriyolar resmen enayilik demiştim.Öğretmen bir kaç ay sonra tekrar kimler sigara içyodu diye yine sordu bu sefer el kaldıranların arasında bende vardım :)

1|0
    0|0
  • a.s kedicik,bilmem olmamıştır galiba,hayatım genelde programlı gidiyo malasefki,hımm evet evet var benim hayatıma bir sınama insanı seviglim girdi onda hayır dediklerimi yaşadım

0|0
    0|0
  • aleykümselam =) çooookkk ne zaman büyük konuşsam yasarım onu =) en basidi bi oğlan wardı teklif edip duruodu aramızda 5 yas war baba mı dicem sana die tersledim 6 ay aman aman uzak dursun dedim we şu an nişanlıyız hemde aileler karşı olmasına rağmen ikna edene kadar wzgeçmedim =)

0|0
    0|0
  • Şunu unutma kardiş, namuzsuz olmadan namusunu koruyamazsın.

0|0
    0|0
  • olması ayıp diil ama olmadı :) hayatın ne getırcegı belli olmaz :))

0|0
    0|0
  • Hayır. Asla. never. nikoqda! :)

0|0
    1|1
  • Sevgilimle kavga ederken bunu yapmışlığım çoktur. :)

0|0
    0|0
  • aleykum selam

oruçluydum yalamadım.

0|0
    0|0
  • oldu. keşke olmasaydı.

0|0
    0|0
  • bugune kadar hiç olmadı çok şükür

0|0
    0|0