Karın kasım istediğim gibi çıkmıyor (resimli)?

Karnın yandan ve önden görüntüsünü çekip koydum. Yaklaşık 3 aydır fitness ve ağırlık çalışıyorum, sonuç bu şekilde. Biraz daha belirgin, hatlı bir karın kası istiyorum ve biraz daha yağ yakmamın gerektiğinin farkındayım. Zaten her spora gittiğimde 20 dk kardiyo yapıyorum. Fakat o yandan hatları biraz daha çıkarmak için cable oblique crunch, dumbell side bend gibi hareketler yapsam işe yarar mı?

Karın kasım istediğim gibi çıkmıyor (resimli)?

Güncellemeler:
Bu arada 2. fotoğrafı gün içinde çektim. su şişkinliği vs var yani..

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• demekki hata yapıyosun

0|0
    0|0
    • peki dediğim gibi çalışsam nasıl olur mesela? beslenmemde falan bir sıkıntı yok çünkü... ama o yanlardan çıkmıyor bir türlü. cable oblique crunch falan işe yarar mı?

• teşekkürler... çünkü boyumla kilom arasında 12 kilo falan fark var, yağ oranımın da düşük olduğunu düşünüyorum ama yanlar çok yavaş gelişiyor. programıma o hareketi de ekleyeyim o zaman.

Erkekler Ne Diyor 15

• Şimdi ben ne kadar gerek yok desem boş kafana koymuşsun bir kere. Önerim karın kasın çıkmıyorsa ağırlığı arttırman. Boş çekiyosan mekiği 5-10 kg dumbell ile dene. Ben karın kası için geçen yaz baya uğraşmıştım 30 kg barı kucağıma alıp çekiyordum :D alışkanlık yapıyo dikkat et.

1|0
    0|0
  • Genetigin kotudur

0|0
    0|0
    • nerden anlayacağım kötü olup olmadığını?

• ya aslında epey fark var önden bakında ama yan kasları belirgin edemiyorum işte :/ onun için cable oblique crunch falan yapayım diyorum.

• Diyetle cikarirsin ya

• eğer bu vücut ve bel size aitse başka bir şey yapmanıza gerek yok bir çok mankene taş çıkartırsın

0|0
    0|0
    • evet bana ait... yok canım o kadarda değil :D

• ama öyle görmesem bunu size neden söylemiş olabilirim ki

• gobege bak

0|0
    0|0
  • Kardio ile o an yağ yakarsın laktat çalışması ya da definasyon programına gir 20 dk kardiodan sonra zaten yeni yağ yakmaya başlayacağım için güzel bir ağırlık programı yap o iş olur

0|0
    0|0
  • daha ne olsu

0|0
    0|0
  • Bu haliyle guzel duruyokii

0|0
    0|0
  • kılon var

0|0
    0|0
    • 1.60 boya 48 kiloyum :/

• teşekkür ederim cardioya yükleneceğim biraz daha. peki kasların yandan biraz daha belirginleşmesi için cable oblique crunch, dumbell side bend falan yapsam yararı olur mu?

• olur evet bırde karın kaslarını agırlıkla agırlıksız ıkı turlude çalıs

• Belirgin karın kası yapmak normal bir kız için neredeyse imkansız

0|0
    0|0
  • çalışmayı arttır kardiyo yap zamanla çıkar zaten karın kasları 4 ayda çıkcak bir kas değil

0|0
    0|0
    • yani umutsuzluğa kapılmama gerek yok mu? başaramadığımı düşünmeye başladım da.. hem cinslerim kaşık kaşık çikolata tüketirken ben en fazla bir tatlı kaşığı yiyorum beslenmeme çok dikkat ediyorum, protein ağırlıklı besleniyorum ama hala istediğim sonucu alamıyorum 😓

• Nasıl yanı?

• karın hareketlerini gelişigüzel yapıyor olabilrsin demek istedim

• Böyle iyidir tam kıvamı

0|0
    0|0
  • obez la bu

0|0
    0|0
    • obez görmemiş zavallı cahil seni.. ayrıca insanlarla obez diye alay edilmez, umarım yarın bir gün senin de başına gelir de görürsün gününü ;)

• Göbektir o ablacım göbek

0|0
    0|0
  • Tam benim istediğim gibi

0|0
    0|0
  • Daha önce de resim atmıştın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...