Telefonda arayıp sürekli reklam, tanıtım, kampanya vs. yapmak suretiyle vatandaşı rahatsız etmek suç değil mi?

Bıktım bunlardan! hergün cebime gelen onlarca mesaj yetmezmiş gibi... Yine mailime gelen yüzlerce mail... Dahada da kötüsü son dönemde iyice b.kunu çıkardılar! sabah 9dan 11e kadar tam 3 defa arandım biri cep diğer ikisi ev telefonundan olmak üzere... Neymiş efenim bilmemne tanıtıyorlarmış! Ulan öğrenci adamız açlıktan nefesimiz kokuyo sanki çok paramız varmış gibi sürekli bize birşey tanıtmaya çalışıyorlar Allah aşkına bunların telefon sapığından farkı ne? sabah uykumun en tatlı yerinde beni yataktan kaldırmaya ne hakları var? ne cüret bu? hadi hepsini geçtim yahu ben o ev telefonunu kullanmıyorum ki! internet bağlatabilmek için mecburiyetten açmışım ben bile bilmiyorum numarasını ezbere! be mübarek sen bu numarayı nerden bulup iki de bir beni taciz ediyosun? ev telefonundan her aradığımda internetim gidiyor modeme reset atmak zorunda kalıyorum, modem de taa üst katta ! başlıcam ama böyle işe. Bu firmaları şikayet edebileceğimiz bir merci yok mu ülkede? bunlar eşkiya oldular iyice başımıza... insanları telefondan rahatsız etmek suç değil mi? sizin başınıza böyle şeyler geliyor mu? ne düşünüyorsunuz? yorumlarını bekliyorum arkadaşlar.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hahahaha :D çok çok haklısın bazı cep telefonlarında numara engelleme var. O numarayı engelliyorsun birdaha ne arar ne mesaj atar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...