Sevgilinizle geçirdiğiniz en keyifli, en güzel an'ı hatırlıyor musunuz?

Şimdi bir düşünün bakalım; zamanda yolculuk yapabilecek olsanız tekrar yaşamak isteyeceğiniz "O AN" hangisi? Daha mutlu olamam dediğiniz, asla unutamayacağınız anınız hangisi? Sevgilinizle geçirdiğiniz en güzel günü hatırlıyor musunuz acaba?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Ayrı olduğumuz dönemde tesadüfen ikimizin de dinlediği bir şarkıyı, barıştığımızın ertesi günü şans eseri arabada birlikte dinlemek. Ayrı iken birimiz orda, diğerimiz başka yerde dinlemişiz. Bir araya gelince birlikte dinlemek çok tuhaf bir duyguydu. Acaba beni özledi mi sorusunun yanıtını tokat gibi vermişti bana bu nüans...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet, dizlerime yatıp saçlarını okşadığım an ve bana sevgi dolu sözler soyleyip aşk dolu gözlerle baktığı o an dı. Bir de ben onun dizlerine yattığımda üzerime eğilirdi göğsü yüzüme değdiği zaman çok tahrik olurdum, o an da unutulmaz dı :)

1|1
    0|0
    • of benim de öyleydi:(

• hayat işte hepsi geride kalan hoş anılar olarak kaldı. sebebsiiz çırpınışlar fayda etmiyor artık :(

• Ilık bir yaz gecesiydi... Üzerimize hırka almayı gerektirecek kadar... Sağımızda kalan Boğaziçi Köprüsü henüz ışıklandırılmıştı. Biz sahilde bu renk cümbüşüne hamd ederken, karşıda, Beşiktaş sahilinde halk konseri başlamış ve sesi bize kadar ulaşmıştı. Bu arada Ortaköy'de de havai fişek atışları yapılıyordu. Şimdi sorarım size:

İstanbul aşkımıza selam durmuşken, çıkma teklif etmeyecektim de, ne zaman edecektim?

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• güneş çarpması yüzünden tatilde hasta olduğumda başımda beklediği ilk gece,

beraber ilk tatilimize çıkarken otobüs yolculuğumuz, beraber öğleden sonra ilk uykumuz...

İlkleri yaşadığımız her an güzeldi yahu=)

1|0
    0|1
  • Aslında iki gün var.. Biri ilk kez birlikte olduğumuz gün dans ederken ikimizin de heyecandan titreyişi.. Diğeri artık birlikteliğimizin gerçek olduğuna karar verdiğimiz gün durup bana bakışı :)

1|1
    0|0
  • Evet. Onca şey yaşadık ama unutamadığm tek bi gün var. 2 yıl önceki sevgililer günümzde ben evde pasta yapmıştm bir de kadehlere kola koymuştum:)). masayı hazrlamıştım mumlar falan filan=)) heryere güller dökmüştüm. bir de çok şık giyinmiştim. tv de açıktı. tam kapı çaldı. o sırada hiç unutmuyorum kralfm de petek dinçöz'in sevgililer günündeee... şarkısı çalmaya başladı. geldi gördü ya ortamı öyle, gözleri dolmuştu dansetmiştik. =)romantik güzel dakikalardı.

1|0
    0|0
  • Evet, dün gibi! Beni arabaya yasladığı an güzeldi be :D

0|0
    0|1
  • onla tanisdigim gunene 3 gun sonra 24 eylul

0|0
    0|0
  • ilk tanışma anı

0|0
    0|0
  • ilk birlikte oldugum an