Bana hayatı tarif edebilirmisiniz?

Bana göre hayat bir kadının sizi sevmesidir, saçlarınız arasından esen rüzgar, yüzünüze vuran güneş, bir arkadaşınız ile çakır keyif olmaktır. Hayat, aynı zamanda bir kadının sizi terketmesi, yağmurlu bir gün ve bir arkadaşın ihanetidir,bazen ölmeden ölmüş gibi yaşamaktır hayat.Peki ya sizce?...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Çakır keyif kısmı hariç aynen öyle,hayatı bütün halleriyle ve olasılıklarıyla kabullenmektir,her türlü yaşanmışlıklar hayatı hayat yapar.Hayat bizim onu mükemmel kılmamazı bekleeyen bir süreç değil,sadece yaaşamak işte her yönüyle.Ama gönül isterdi ki,hep gün batımını huzur içinde izleyelim,sallanan sandalyemizde,verandamızda.Ağaçlar o bahsettiğin rüzgarda sallansın,yaprakları dans etsin,hiçbir şey düşünmediğimiz an oluşsun,sadece doğanın sesi olsun.Ama öyle olmuyor işte:S

0|0
    0|0
    • belkide öyle olsaydı bundan da bıkardık sanırım doyumsuzuz belkide belkide bir karınca bile bizden kat be kat şanslı ne yapmak lazım daha derine inersek

• Teşekküürler,bu tarz sorular bu içimizde biriktirdiğimiz şeyleri dışarı yansıtmak için güzel vesile oluyor.Evet baskılar bu tarz hayalleri ertelettiriyor ama umut var her zaman ki bu da biizi hayata bağlayan en önemli şeylerden biri:) Tekrak teşekkürler.

• ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayat kazanılması gereken bir oyundur.

0|0
    0|0
  • hayat karşılıklı sevgıdır bnce .sdece bır kadının yda erkegın sevmesı degıl :)

1|0
    0|0
    • hayat sevgidir hayat nefrettir hayat acıma hayat merhamet hayat zenginlik hayat yoksulluktur ben yoksulluk acıma yerine merhameti seçenlerdeniz. yardım mı ben burdayım diyenlerin olduğu bir dünyadır hayat

Erkekler Ne Diyor 2

• hayat kibirin sevginin nefretin savaşıdır; hayat sadece bedende ölümdür ruhta sonsuzluktur ama asla somut değildir

0|0
    0|0
  • Hayat sadece ACI,dan ibarettir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...