Evde kol kası yapmak için gerekenler?

Evde kol kası yapmak için gereken alet ve edevatlar nelerdir? 100 liraya kadar. ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle dumbell al ama her hareketi yapabileceğin dumbell örneğin gider 7.5 alırsın 7.5 ile ön kolu rahatlıkla yaparken arka kol hareketinde 7.5 ağır gelir o yüzden her hareketi yapabileceğin ağırlığı bul erkekler genellikle 5 kiloluk alıyor 5 kilo ideal olabilir. Dumbell kesin almalısın öbürlerini de kafana göre seç alternatif sunayım sana.
    Barfiks demiri alabilirsin, egzersiz barı alabilirsin, terabantlardan alabilirsin kuvvetine göre renkleri değişiyor. Bilek yayı alabilirsin (kolla ne alakası var deme bileğin kolla bağlantısı olduğundan kola da vuruyor hareket)

Aklıma bunlar geldi bol şans

0|0
    0|0
    • Teşekür ederim. Ayarlanabilir ağırlıklara sahip bir dambıl alacam. Fakat bu Setler ve tekrarlar benim kafamı karıştırıyor. Bu tekrarlari nasıl ayarlamak lazım. Özellikle benim daha onceden pek bir ağirlik çalışmadığımı düşünecek olursak...

• Eywallah bende öyle düşünüyorum aslında :)

• o zaman bildiğin gibi devam et :) bol şans

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Gögus yayi al daha dogrusu setler var

0|0
    0|0
    • Göğüs yayı nasıl, ? Sadece göğus kası için mi?

• Baktım internetten. Fakat kol kasları için dambıl ve barfiksi öneriyorlar be kardeşim. Zaten fazla para yok.. Dambıl bide barfiks işimizi görür bence. Sence

• bir çift kol, 5lik 7,5 luk ve 12,5 luk üç dumble.

0|0
    0|0
    • Benim bildigim 2 adet dambıl olur. Ve kiloları var onları ağırlık takilanlardan. Öyle değil mi?

• hazirana 6 ay var, bir miktan farkeder tabi. ama çok disiplinli çalışmalısın. 2 gün çalış bir gün ara ver. sonra 2 gün daha. iki elin kanda olsa mutlaka antremanlarını yap. hiç bişey için vazgeçme sporundan. yemeğini ve uykun da çok önemli.

• Dambılları özellikle ön kol için alacam. Hani şu kolu bükünce şişen kısım var, yumurta gibi.. Özellikle oraya çalışacam. Hevesim orası. ;) Haaa bide şınavda var tabi. Kolları yapalım derken sırt omuz ve göğüs kaslarini unutmamak gerek. :) bende bide boy var usta. 1.75. Atletik ve zayıfim. Fakat hiç spor yapmadım. Üstüne bide sigara kullanıyorum

• barfiks demiri var kapılara takılan

0|0
    0|0
    • Biliyorum onu. Bakarım bir .

• bir tane barfiks barı. var montajsız kapıya takılanlardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...