Çok kararsızım tavsiye lütfen?

başlıkta dediğim gibi çok kararsızım.
Nedenini şöyle açıklayayım.
Ben fitness a yazılmak istiyorum yani vücut geliştirmek istiyorum bir yandan da okul hayatımı düşünüyorum yani eğer spor a gidersem dersleri ihmal etme endişesi var içimde.
Eğer aranızda spor ve okul hayatını dengeleyebilen biri varsa açıklayabilir mi bu işin sırrını :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bu işin sırrı hepsinin bir yeri bir zamanı oldugunu bileceksin eqos. plan kuracaksın hayatını o plana adapte edeceksin ilk zamanlar zor gelecek ama bir zaman sonra hayal felsefen olacak kararsız olma bugünden yap planını

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hahaha beni anlatmışsın dengeliyorum ben kaçıncı sınıfsın

0|0
    0|0
    • Cok kolay ben ygs grubuyum gidiyorum bahane değil bu ya gittiğin günler çalışma sen diğer günler çalış yeter

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak kardeşim ben geçen sene hem okula hemde fitnessa gidiyordum okulla spor bir arada zor oluyor ama ben kendimi çok geliştirmek istiyodum o yüzden ikisini bir arada yürüttüm sana tavsiyem evine yakın bir yerdeki fitnessa git en azından bırakmak da istemezsin her şey kafada bitiyo sen yapabileceğini düşün

0|1
    0|0
  • Ben aman aman sporcu değildim ve değilim ama 1 saat senin vakti fazla çalmaz venim ablam profesyonel sporcu o da etkilenmedi hersey senin enerjiye bağlıdır

0|0
    0|0
    • Şimdi düşündüm de enerji kısmı benim için sıkıntı değil bir zamanlar güreş yaptım ben bıraktım sebebi uzun anlatmaya başlamayım şimdi :).
      Konuya dönersek galiba ben kendimi psikolojik olarak hazırlayamadım.
      Bunu nasıl yeneceğimi de bilmiyorum 😉

• ben gidiyorum ama yoruyor ilk başlarda sonradan alışıyorsun sorun olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...