Ünüversite hayatınız nasıl geçti ya da nasıl geçmekte?

ünüversitedeyken çalısıpta kendi paranızı kazandınız mı ya da ben çalısmayı düşünüyorum nasıl işler olur sizce? bi de ünüversite hayatını aileden farklı bi yerde okumanın ne faydası var niye herkes dısarıyı istiyo?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Daha iyi geçemezdi diye düşünüyorum..Dolu dolu geçiyo.. :) Aileden uzakta bi yer olması özgüven için yararlı..Ama her yönden kendine dikkat etmen şartıyla..

0|0
    0|0
    • yurtta falan mı kaldın peki sen bi de ben tamamen bagımsız olmak istiyorum ailemden o yüzden de calısmak hem okuyup hem de nasıl çalısabilirim?

• Ne sen sor ne ben söylüym.. :) Hayvanlar böcekler kuşlar falan..

• o nasıl bi bölümdür :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben bu yastan sonra okuyorum geçen sene basladım şimdi 2,sınıftayım AOF deyim dersaneye gidiyorum +çalışıyorum durumunuz yok işletme kamu ws. okumayı düşünüyosan yazıl bi dersaneye (ben kamu okuyorum ) hem çalış hemde hafta sonları dersaneye git hem dersane ortamıda üniwersite gibi oluyo ;) hem ailene yük olmazsın hem dışarı başka bi il de yanlız basına olmazsın sıkıntısız olur ;)

0|0
    0|0
  • Ben bıraktım 1. senenin sonunda üniversiteye gitmeden öncede istediğim saatte çıkıp gezebiliyordum ailem karışmıyordu benim için üniversite bir rahatlık olmadı yani zaten alışkındım . Sadece yemek yapmayı ütü yapmayı bulaşık yıkamayı falan öğrendim tek katkısı bunlar oldu .

0|0
    0|0
    • niye bıraktın?

• Teşekkürler umarım sende istediğin gibi bir üniversite hayatı yaşarsın

• insallah yasarım :)

• İnsanlar neleri özlüyorlar bilemiyorum da ben çok özlüyorum üni yıllarımı . O derslere girmeyip kantinde oturduğum zamanları.Kantinde oturmak için sabah sıcacık yatağından kalkıp okula giden bir benmiyim bilemem, dersin olmadığı zamanlar da giderdim. Yan masadaki sarışın kıza çaktırmadan bakmak esmer ve yanağında gamzesi olan kızla konuşmak için bahaneler aramaktı en kötü davranışlarımız. İsimleri de kalmadıki aklımız da baksak çoluk çocuğa karışmışlar mı diye. Özleriz öyle zaman zaman ben ve dengesiz yanlarım

0|0
    0|0
  • ben 2008 girisliyim, firsat buldugum her dönem calistim, sinav zmanlari ayrildim cogu isimden. hem okuyup hem calismanin sonucu okulum uzadi ama bide şoyle bi avantaji oldu bana, kendi isimi kurmak icin cok buyuk firsat elde ettim. simdi onun hazirliklarini yapiyorum. 2 ay icinde kurmayi dusunuyorum sirketimi.

0|0
    0|0
  • Üniversitede sabahları kahvaltını hazırlayıp seni uyandıran bi annen yok kendi yatağını toplamak, kendi yemeğini yapmak, kendi kirlini yıkamak zorundasın. Ben üniversiteden önce hiç aç kalmamıştım mesela böyle şeyler yani hayatı öğreniyosun üretken olmak zorundasın. İşini bilirsen üniversite para kazanma kapısıdır ben azn uğraşla çok güzel paralar kazandım yani :)

0|0
    0|0
    • onları zaten ben yapıyorum annemi kaldıran benim de :) bakarım yani ben bana çok özledin mi peki annenleri?

• okuduğum yer yaşadığım yerden çok uzak değil zaten 3 saat hem yeni başladı bizim okul zaten yeni geldim yani :)

• hayırlı olsun o zamn :)

• güzel geçti keyifliydi

0|0
    0|0
  • Bİlemeyorum

0|0
    0|0
  • gayet güzel

0|0
    0|0
  • ırmak niye hep burdasın :)))?

0|0
    1|0
    • ama hep burda değilim ki sen burdasın diye beni burda görüyosun :) ayrıca beni mi takip ediyosun :)

• öle valla :((((

yaram açık tuz basmayasın :(

• tamam bea bişi demedik :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...