Beslenme düzeni ayarlayabilcek birileri var mı?

Kalça çalışmak istiyorum en önemli şey beslenme 168 boyum var 49-50 kilo kalçam kuru değil ama daha dolgun olabilir squatta yapıyorum yardım edebilcek var mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir fiziğinin olması için kalça 95 ve 100 civarı olmalıdır.

0|0
    0|0
    • 93 benim

• İyi ya fena değil iyice büyütürsün sen onu hatun eminim :)

En İyi Kız Görüşü

• kalça ölçün ne kadar?

0|0
    0|0
    • 93.

• güzelmiş bence ideal daha büyüğü kötü olur ama squat sıkılaştırır büyütmez korkma büyütse de kas kazanacağındna büyütür yağın üzerine bindiği için başta büyür ama sonra zamanla toparlanır sıkılaşır başlarda kalçan büyürse de korkma yani squat yap günde 100 tane

Erkekler Ne Diyor 7

• şekeri azaltman gerekli , kızartmalardanda kaçınman gerek. gece gec saatlerde yemek yeme. yemek programını duzene sokman lazım. antremanlarındada farklı hareketler dene vucut agırlıgının harıcı agırlıklarla calıs

0|0
    0|0
    • Bacaklarım kasa dönüşür bunu istemiyorum bu yüzden ağırlıkla çalışmıyorum, şekeri nadir kullanıyorum, kızartmada haftada bir kere belki yurtta kalıyorum ne çıkarsa yemek durumundayım hergün makarna pirinç pilavı çıkıyo malesef bunlarıda çok azda olsa yiyorum

• aralarda meyve , sebze, kuruyemiş dene :)

• Kuru üzüm ya da mandalinayı yiyorum o yeterli mi 😔 Büyür mü kalçam doktor 😔

• squatı ağırlılkla yaparsan dumbell ve bar ile buyur sertlesır kaslar. ve proteın ve karbonhıdrat temel beısnın olmalı

0|0
    0|0
    • Bacaklarımda kas olucak ama peki karbonhidrattan kastın ne oda çok kilo aldırıyo sonuçta

• Hayir miktarinini ayarlicaksin 3 tabak pilav yemiceksin karbonhidrwt almassan olmaz

• O kılodaysan kurudur o ☺️

0|0
    1|0
    • Çok değil ama kuru sayıladabilir

• Duruyolar zaten 😄

• Yooo bence durmuyolarrr 😎😎😎

• Bol beyaz et

0|0
    0|0
  • Evet ben varım.

0|0
    0|0