Sosyal çevrenizin bilmediği gizli bir erkek arkadaşınız var mı?

Bu ne demek diyeceksiniz, açıklayayım. İnsanın bazen sık sık görmese de arada uğradığı, herşeyini konuştuğu, işyerine gidip bir kahve içtiği, belki daha ötesini yaşadığı ya da yaşamadığı, sosyal hayatınızdaki insanların pek tanımadığı özel ve güvenebileceğiniz bir erkek arkadaş, dost, partner vs. ?

Güncellemeler:
Soruyu kızlara sormuştum. Erkekler de tam tersini kız arkadaş olarak düşünebilir.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet var.. hatta şu hayatta en keyif aldığım şeylerden biri bu.. herkesten gizli ama özel insanlarla buluşup kimseye, hatta kendine bile hesap vermeden, çıkar düşünmeden sadece ama sadece kendini iyi hissetmek ve keyif almak için muhabbet ettiğin, içtiğin, seviştiğin adamlar.. genelde bunun sebebi kariyeri çok iyi, yahut hali hazırda sevgilisi, nişanlısı (evli olanına henüz denk gelmedim) olan insanların hayatına fazla bulaşmamak, aynı zamanda kendi hayatına da bulaştırmamak, can sıkmamak, özgürce, bağlanmadan az ama özel günler-geceler geçirmek için vadır bu arkadaşlar.. iyi ki de vardır.. zira herkes sağlayamaz o güveni ve samimiyeti, yakalamışken de çok sık değil ama (aşık olmamak için) ara ara değerlendirmek lazım derim..

0|4
    0|0
    • Femme Fatale'sin sen kızım karar verdim. :) Marla Singer ruhlu seni..

Umarım cesaretinden ötürü, tepki toplamazsın başlıkta.:)

• @Nevrotik tepkileri yerim bize bişey olmasın:P fake kullanıcı adıyla değil de kendi gerçek kimliğimle yazdığımı düşünsene.. işte o cesaret olurdu;)

@MarquisDeSade 'Özgürlük adacığı' güzelmiş...:)

Kızlar Ne Diyor 8

• evet benim de var... bir tanesi üniversiteden tanıdığım, aramızda çok iyi bir arkadaşlık kurduğumuz, hatta platonik olarak bişeyler hissettiğimiz biri. bu kişiyle mailleşiyoruz... birkaç kere de iş yerime kahve içmeye geldi. herşeyden konuşabiliyoruz. ama bu kişiyi kimse en yakın arkadaşlarım bile bilmiyor.

bir diğeri eski iş yerimden bir arkadaşım. onunla da herşeyi konuşabiliyoruz. ama onu etrafımda eşim de dahil herkes tanıyor ama samimiyetimizin boyutları bilinmiyor sadece. onunla işyerlerimiz yakın olduğu için sık sık yemeğe de gidiyoruz, hergün sürekli mailleşiyoruz. yalnız yaşadığı halde evine gitmişliğim de vardır. ama çok yakın arkadaşım olarak. bunları biriyle paylaşsam inandırıcı gelmeyeceği için aramızdaki dostluk gizli. bu kişi çok içine kapanık biridir ve nedense bana karşı istediği gibi açılabildiği için ben onun için özel bir dost oldum.

bu iki kişi dışında işyerimde de bir arkadaşım var fakat herşeyi olmasa da özel bazı şeylerimizi konuşabiliyoruz.

eee bir de burda olduğumu bilen de yok :))) gerçi beni tanıyan biri de burdaysa hemen benim kim olduğumu anlayabilir :S

0|2
    0|0
  • var..

0|1
    0|0
  • gizli biri yok gizleme ihtiyacı duymam hiçbirşeyimi

0|1
    0|0
  • içim dışım bir olduğu için herkeste birçok şeyimi bilir yani o yüzden öyle biride yok :) hiç gizleyemem zaten.sevgilimle herşeyi paylaşıyoruz sorun olmuyo.zaten böyle bir ihtiyacımda olmuyo kimsenin bilmediği biriyle birşeyleri paylaşmak gibi.yakın dostlarımla paylaşıyorum zaten e arkadaş çevremde de herkes birbirini uzaktan yakından tanır illaki.

0|1
    0|0
  • var valla :)

0|1
    0|0
    • yanıt pek kısa olmus. nasil var peki?

• şöyle var , iyi dostuz arkadaşız sırdaşız ama adı konmuş bir ilişkimiz olmadı hiç hep gizli başladı gizli devam etti ama sorun mu bu gizlilik aslında benim için sorun değil ha tabi bazen ya keşke beraber olabilsek görüşebilsek diyoruz ama kısıtlı zamanları kendimiz için yaşıyoruz belki de o yüzden tutku bitmiyor :)

• bazen düzenli bir ilişkiden daha tutkulu hale getirebiliyor bu ilişkinin özel ve gizli olması. oyun arkadası gibi

• Hayır yok arkadaşlarımın hepsini herkes bilir...Sen hariç:))

0|1
    0|0
  • İnternet en güzel gizlenme mekanı, gerisi malum

0|0
    0|0
    • elbette, kimsenin bilmesi gerekmiyor iletişimde oldugunuz özel kisileri

• Dahası kendinizi bambaşka biri olarak da tanıtabilirsiniz. "Gizliliğe" riayet etmek ve rahat takılmak budur herhalde

• diğer arkadaşlarımın bilmediği kimse yok, ama ne tür bir arkadaşlık içinde olduğumu bilmedikleri biri var...

eh, istanbul küçük, bizim muhit daha da küçük; tadı kaçmasın, di mi ama:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim burada olduğumu sosyal çevrem bilmiyor. 3000'e yakın gizli arkadaşım var :)))

1|1
    0|0
  • Özel bir arkadaşlığım var yaklaşık iki aydır öncesinde sadece arkadaşımdı kendisi.. 30 lu yaşlarda bekar 2 insanız hatta o benden 3 yaş büyük, bu duruma bir şekilde geldi işte dostluğumuz.. Aşk yok aramızda sınırları ve kuralları belirledik, sadece yatak arkadaşlığıda diyemem canı sıkılan arayabiliyor bazı geceler.. Kurallar demişken iki taraftan birinin ciddi bir birlikteliğe başladığı an biteceğinide söyledik biribirimize.. Yanlız bu durumun sıkıntı yaratacağını düşünüyorum ben olduğunda kısa bir süreliğine sonuçta insan evladıyız taştan değiliz..

0|0
    0|0
  • Bu arada soru neden sadece bayanlara yöneltilmiş sonradan farkettim.. :D Hayır gay falan sanacaklar erkek arkadaş falan.. Ya başlık düzeltilsin ya da yorumumu silin adminler.. hahah :D

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımda yok o manada...

0|0
    0|0
    • kız arkadaşın yok ama bir kız için benim kürt aşiretlerine bildirip cesedemi bile bulamıycakları yere gömdürücekmişsin bana attığın mesajda :) senden korkulur :)

ps: bu yazıyı okuyan admin arkadaşım pm me bakıp gerekli işlemi yaparsa sevinirim.

• öyle bi dostum olmadı keşkem olsaydı...

0|0
    0|0
  • var, ama denge kurmakta sıkıntı yaşadığım zamanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Böyle bir dostu kim kaybettiki biz bulalım

0|0
    0|0
  • böyle bir dostum olsa bütün çevreme gururla tanıtırım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...