Tüm Galatasaraylı taraftara sesleniyorum sizce hangi transferlere ihtiyacımız var ve hangi isimler alınmalı?

Evet yukardaki sorunun aynısını ayrıntı da görmüş gibi yapın 😛

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Defans hattına uygun biri alınması lazım birde umut ve burak'ın yerine golcü şart oldu.

0|0
    1|1
    • Aynen tek derdim onların gitmesi ya 2 sinin attığı gol Podolski'nin gol ve asistine bile denk değil çıldıracam

• Saçmalama çok iyi oldu çünkü Hamza kalsaydı transfer olmadan gidecekti hele umut ve sabriden vazgeçmicekti hiç Denizli'nin otoritesi var kimse bişey diyemez taraftara göre hareket etmiyor neşteri kötüye vuruyor en iyi hoca böyle olur zaten adı var diye takımda tutacak bir hoca değil duygusal hiç değil

• Sen öyle diyorsan öyle 😊😊

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Donk transferi hakkında konuşmak lazım, ön liberoya Rodrigez'den iyidir mantığıyla oyuncu alınmaz, Melo ile kıyas yaparak transfer yapılır. Bana göre Donk yerine daha iyi oyuncular alınabilir zaten Donk stoperden devşirme bir ön libero heleki sözleşmesi 6 ay sonra bitecek adama 1 Milyon Eurodan fazla para vermek aptallık olur.
    Ön liberoya Alman oyuncu Rode alınabilir sağ beke, Van Der Will alınabilirse çok iyi olur, sol kanada Sporting Lizbondan Carillo alınırsa yeni Keita olacağından eminim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Donk ve forvet istiyoruz :D

0|1
    0|0
  • melo ve telles geri gelsin istiyorum çok iyi bir forvet oyuncusu alsınlar istiyorum sabri umut emre takımdan gitsin istiyorum ve futbolcuların Galatasaray ruhlarıyla oynamasını istiyorum çok şey mi istiyorum? (yarama tuz bastın! :D )

0|0
    0|0
  • Beni alsınlar

0|0
    0|0
    • Hemen dursun'a tel açıyorum eminim ki umut ve bıraktın daha iyi oynarsın şu kız halinle

Erkekler Ne Diyor 7

• bir forvet bir stoper bir ön libero bir sağ bek

kaleci dışında her yere adam lazım..
    daha da önemlisi RUH lazım..

0|0
    1|0
    • Ruh geliyor donk geldi şimdi sağ bek sol kanat oyuncusu bir de forvet gerekli

• Beşiktaaşlıyım ama var bir kaç düşüncem.. Santrfor, sağ bek, ön libero, sağ kanat. Falcao veya Bacca santrfor için iyi Lucas leiva vardı Beşiktaşın baktığı. onu da ortaya alabilirler..

0|0
    0|0
    • Kardeşim aslında donk bitti onu aldık şimdi sağ bek sol kanat bir de forvet şart Falcao olmaz çünkü form tutması lazım düzeni bulursa anca sene sonuna iyi olur seneye bence kimse tutamaz

• Yok kardeşim bizim istediğimiz elmander gibi baroş gibi forvet yüreğiyle oynayıp rakibe kök söktüren cinsten

• İnşallah bulursunuz o tarz bir forvet Öncelik forvet bence..

• Donk. Sağ bek. Bide tam olarak ihtiyacımız olan forvet. Eren Derdiyok

0|0
    1|0
  • öncelikli olarak selçuk'un yanına ön libero ve son vuruşları iyi olan bitirici bi' golcü :/ sağ bekte derdim ama denayer iyileşince sabri ile sezon sonuna kadar idare ederler..

0|0
    0|0
    • Yok ya sabri gidecek bence Bursaya umutta kasımpaşaya gidecek sanırım donk tamam da sağ bek sol kanat ve forvet gerekli

• bu ikisi de sezon sonuna kadar kalacak bak görürsün :/ yazın ilgilendiğimiz 3 forvetten (gignac, niasse, sigthorsson) hangisi gelse iş yapardı, umarım saçma sapan birini getirmezler. donk, umarım anadolu takımlarında yıldızlaşıp İstanbul takımlarında çuvallayanlara benzemez..

• Gignac gelse eminim ki bileğimizi bükemezlerdi çok sağlam dinç ve nokta şut atan futbolcu

• Crespo

0|0
    0|0
  • defans komple değişmeli. bir tane de forvet takviyesi lazım... muslera'ya yazık oluyor bu kazma defans yüzünden...

0|0
    0|0
  • ön libero - sağ bek - forvet - sol kanat

0|0
    0|0
Yükleniyor...