Bu 11 neler başarır?

Ligin 2. devresi Fenerbahçe'nin büyük ihtimal ilk 11'ri böyle olacak. kadlec büyük ihtimal ayrılacak alves zaten sezon sonu gideceği için 1 stoper alınacak en büyük adaysa Juan Jesus şu an . bunun haricinde diegodan istenen verimi alamadığı için Fenerbahçe. devre arasında sezon başı ilgilendiği feghouliyi almak için uğraşacak. feghouli 10 numara konumunda oynuya biliyor. son 2 sezondur valenciada zaman zaman 10 numara konumunda oynadı ve halada oynamaya devam ediyor oldukça başarılır. Ozan tufanın'da artık 11're girmesi gerekiyor bence 2. yarı daha çok forma şansı bulacana inanıyorum. bu durumlara göre böyle bir 11 tüm sorunları çözer uefa kupasının en büyük adayı olur. zaten geniş bir kadro var Türkiye kupası ve lig içinde en büyük aday olur. peki size soruyorum bu 11 istenen oyunu sağlıya bilirmi.Bu 11 neler başarır?

Güncellemeler:
Nekadarda objektif yorumlar geldi :) kusura bakmayın beyler ezecez sizi ligin 2. yarı

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kadro iyi ama orta sahada Topal ve Ozan ikilisi biraz defansif kaçıyor yani oyun kurmakta sıkıntı yaşanabilir Feguili forvet oyuncusu yani oyun kurmaktan ziyade 2. Forvet gibi oynar orta sahaya Emre Belözoğlu , Selçuk İnan vari bir oyuncu lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir şey başaramaz.

0|0
    1|1
  • ozan tufanı oraya koymuyor işte vitor efendi ozan tufanı koyduğu sürece bu kadro her takımı yenecek potansiyele ulaşır

0|0
    0|0
  • Van Persiden pek hayır geleceğini düşünmüyorum onun yerine başka biri olsa daha iyi olurdu

0|0
    1|0
  • İlk 2 için yeterli.

0|0
    0|1
Yükleniyor...