Siz olsaydınız ne yapardınız ?

1yıl önce birisiyle tanıştım gerçekten tam istediğim gibi bir erkekti kriterleri görünüşü herşeyiyle tam benlikti çok yı anlaşıyorduk ve gerçekten mutluyduk sevdiğimden fazla seviliyorduk ama beraberliğimizin 3. ayında bana dediki seninle paylaşmadığım bir gerçek var bunu duyunca naparsın bilmiyorum dedi. merakla dinledim. başından bir evlilik geçtiğini birde 2yaşında bir oğlu olduğunu söyledi mecburi bir evlilik yaptığını ve hayatında ilk defa beni sevdiğinide söyledi sevgisinden üphem yoktu başta böyle birşeyi başta söyleseydi kabul etmezdim sordum hatta o da dedi e başta ciddi değildima ama sonra gerçekten aşık oldum ve ömrümü senile paylaşmayı istiyorum dedi ondan sonra bi süre olsa mı olmasa mı diye çok düşündüm ama şuanda ayrıldım ikimizde seviyoruz sizce ne yapmalıyım..?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilerde sorun etmeyeceksen, o çocuğu kabullenebileceksen, adamı iyice araştırdıysan ve ailen bunu onaylıyorsa çok seviyorsanız neden olmasınn

1|0
    0|0
    • çocuğu sorun etmem ama kafam çok karışı ailem çok onaylamasa da kararı bana bıraktı çünkü araştırdıklarına göre adam iyi tek sorunu dul olması

• işte bu sorun denilen şey, madem ayrıldın barışma biraz acı çekersin unutursun sende oda. evlenirsen ilk bu şekilde evlenen sen olmayacaksın, sonda olmayacaksın. o imzayı atacaksan herşeyi bırakacaksın arkana bakarsan önünü göremezsin. haa ben yapamam öyle dersen bitireceksin ki bir süre sonra sende dul olup birinin ilki veya ikincisi olmayacaksın. çekinmiştir söylememiştir vs vs vardır bir sebebi. seninle evlendikten sonra öğrenmiş olsan ne yapardın? birde onu düşün

• ayyy allah korusun o daha beter

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapmışsın yapacağını zaten. Temeli sağlam olmayan bina göçer, temeli sağlam atılmamış bir ilişki zedelenmiş bir ilişki üzerine bina kurmaya çalışırsanız hata edersiniz bence... Keşke herkes ucunda ölüm olsa dahi dürüst olabilse...

0|0
    0|0
    • dimi zaten en başta dürüst olmadığından pek güvenmek istemiyorum

• valla bence çok geç söylemiş. bu kadar sürede senden saklamasıda biraz beceri. ama sonuç olarak evlenme teklif etmiş anladığım kadarıyla bilemem ailen falanda önemli bazı aileler kabul etmez yok karışmaz ailemlede aramda sıkıntı olmaz diyosan keşke bir şans verseydin

0|0
    0|0
    • ya ailem çok onaylamasada kararı bana bıraktı

• geçmişte diyorsun değil mi? devam eden bir evlilik yok ortada doğru mu anladım?

eğer öyleyse bence sorun olmamalı

0|0
    0|0
    • bitmiş evet

• yeniden bir hayat kurmaksa maksadı, ve sana değer veriyorsa bence bu şansı hak ediyor

• herkes bir şansı hakeder evet ama başta söylemediği içinde biraz güvenemiyorum ani dürüst olamlıydı

• Ne istiyosan onu yap hayat senin nasıl yaşıyacağına karar ver ;)

0|0
    0|1
    • verebilsem

• yani sonuçta kolay değil bi çocuk var ortada yaşımda daha 23 hani neden benim gibi hiç evlilikj yapmayan biri olmasın ki diye düşünmüyo değilim ama seviyorumda

• Sevgi herşey değildir bunu unutmada.

• giden gitmştir der yenisine bakardım

0|0
    0|0
  • seviyorsan devam et

0|0
    0|0
    • çok seviyorum ama güvenebilir miyim

Kızlar Ne Diyor 2

• mecburi evlilikte çocuk yapmayı biliyor ama ...

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama karar senin tabiki başlangıçta dürüst davranmalıydı evlilik ise amaç tanımak veya vakit geçirmek ise beraberliğiniz başta söylememesi yadırganamaz bir akrabam vardı ünüversitede tanışıp evlendi eşinin memleketine gidince evli olduğunu ögrenmiş bu çok büyük bir ihanet Allahtan sana erken söylemiş bend görüştüğüm kişinin üç çoçugu var ama hala tedirginim her an vazgeçeçek gibi bekliyorum ama güven önemli seviyor olmasınıbilemem sevgi göreceli bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...