Protein tozu alacağım yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar protein tozu arıyorum nerden, hangi siteden bulurum veya link atabilecek var mı.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• protein tozu kullanma çok zararlı onun yerine sağlıklı ve yüksek protein değeri olan bir tahıl var onu yiyebilirsin.

0|0
    0|0
    • doğru tüketimde hiç bir zararı yoktur. ölenler tamamen yanlış kullanıp ölenler. protein tozu, yumurta gibi besinlerin toz haline getirilmiş halidir okadar. sonuçta bir oturmaya 30 tane yumurta yesen yine ölürsün

• Arkadaşım bilmeden konuşmayın lütfen. Emeğe ziyan oluyor, protein tozunun neyden yapıldığını uzun uzun anlattırmayın bana hiçbir zararı yok, tek farkı senin 400g bonfile den alıcağın protein i sana az kalori yüksek proteinde geri vermesi

En İyi Erkek Görüşü

• supplementler. com , www.protein7.com ben alıveriş yaptım memnunum 2 sidedende ama araştır hemen alma ölçek , fiyat ve içeriğine göre al kampanyadaki ürünlere bak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• www.supplementler.com/.../whey-protein-17 al sana link fazla abartma günlük proteinin 20-25 gramını al gaza gelip 100 gr falan alırsan böbreklerinin içine edersin

0|0
    0|0
  • protein tozunu alıcaksın en iyisnden diyelim 200 lira ne kadar yeticek sana 1 ay ya da daha fazla sonra nolcak sporu bırakıcaksın bırakmazsan bile proteini alman lazım sürekli bırakıncada yaptıkların boşa gitcek yani proteini aldıysan ağırlık çalışman lazım. bence kendi imkanlarınla proteinli yiyecekler al aynı sorun bendede var ama para yok işte..

0|0
    0|0
  • Dostum 3 yıldır kullanıyorum asla internetten almadım almamda, öğrencilerime de tavsiye etmem, GNC mağazalarında kolaylıkla bulabilirsin, antrenman sonrası kullanacaksan WHEY Alman'ı öneririm, gece yatmadan öncede KAZEİN iyi gider.. bunu yanında kalori vericek bir sürü suplement var, kullanımları internette yazar, ben yoğurtla bile yiyeni gördüm şimdiden iyiakışmalar

0|0
    0|0
  • herhangi bir spor mağazasından bulabilirsin internetle uğraşmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Kardeşim onlara hiç boşuna para harcama ben sana formül söylim onu yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...