Evde koşu bandı kullanan var mı?

Eve koşu bandı aldım. Evinde koşu bandı kullananlar nasıl bir çalışma programı uyguluyorsunuz?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• her gün 40 dk en uygunu fazlası yorabilir seni ama eğer daha öncedende spor yapıyorsan günde iki saate kadar çıkarabilirsin ben 100 dk yapıp bırakıyorum :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Işık Akgün evde en sağlıklı şekilde spor yapmanın yollarını açıkladı: Yanlış yapılan spor, vücutta ağrılar oluşmasına yol açabilir. Özellikle evlere koyulan ve bilinçsizse kullanılan koşu bantları ayak bileği, diz, kalça ve belde ağrılar yaratabilir. Bu ağrılar belli bir süre sonra devamlı hale gelip günlük yaşantıyı da etkiler.

0|1
    0|0
  • genelde koşmuyor onlar eve alıp

0|1
    0|0
  • Olsa sürekli koşarım da yer yok.

0|1
    0|0
  • her gün artarakzamanı yürü

0|1
    0|0
  • Evet kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• var. koşu bantları ya da bisikletler, buzdolabı gibi her evin doğal bir parçası olmalı. sağlık için, formu korumak için gerekli. hava muhalefeti, hava kirliliği, zamansızlık gibi nedenlerden dolayı, spor salonları ya da dışarısı her zaman uygun koşullarda olmayabiliyor. bu tür araçlar bu sorunları ortadan kaldırıyor. evde çalışırken, okurken ya da izlerken kullanabiliyorsunuz.

0|1
    0|0
  • İhtiyaç duymuyorum. Annem sık sık terlik fırlattığında yeteri kadar koşuyorum.
    (şaka şaka) :D

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum evde yapılacak iş değil bunlar bence

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum onun yerine spora gidiyorum zaten

0|1
    0|0
  • Biniyon kosuyon Haci

0|1
    0|0