Erkekler, Arkadaşlar yarın biriyle kavga etmem kaçınılmaz sona geldi artık ve korkuyorum desem yeri var ne yapmalıyım?

kavga etme, kaç falan gibi sözler kullanmayın kavga kacınılmaz yanı o derece etmem lazım fakat korkuyor gibiyim ne yapmayalım

0|0
10

En İyi Erkek Görüşü

• Karşıda ki çocuk bıçak taşıyacak potansiyeldeyse kaç ama öyle bir tehlike yoksa korkma, en fazla iki yumruk yersin

0|0
    0|0
    • taşıyo kanka ve duydumda yanı bıcakladıgı ınsan cok

• Bıçak var diyon ya, saplarsa sıkıntı, ayık ol, bıçak görürsen topuk

• aynen ya da ben ondan önce bıcaklıyım?

Erkekler Ne Diyor 9

• hafif bir titreme vardır sende. Şöyle düşün o da çekiniyo senden emin ol. O da düşünüyo cesursa çok belki hiç takmaz ama emin ol var aklında. O yüzden kavgada hep önce sen atıl gözünü korkut Dünyanın sonu değil ölmezsin

0|0
    0|0
    • bıçak falan tasıyor o yuzden korkuyorum yersem yanı

• o an bısey olmadı ben eve geldım mesaj attı ıste sonra da aradı

• Git nolcaksa olsun Bıçak getirmez bence bu tip kavga için

• Bilader korkma! Dayak yemeyenemiz yoktur sayilir! Cesur ol tek kisiyss hic korma atarli atarli git ilk sen bul lavugu saldir direk! Hee dayakmi yedin yinede hiiic sikinti yok acisi gecer raaat ol. Sonra bir boslugunu bul sen dov adini temizle biz ya nasil kavga etcez diye bakiyoz gecenin 3-4 unde gazinolara yuruyoz h*pli kafaya veresi alkol istemeye (ulan cesarete bak aklima geldikce sasiriyorum nasil yapmisiz diye :) ) korkun olmasin hicbiseyden ama agirligin olsun hep ;)

0|0
    0|0
    • dövdukten sonra bıcakla gelıcek onu napcam

• Resim atayimmi yedigim bicaklari? Bu sekilde dusunuyosan olmaz korkuyosan sen delikanli degilsin o bicakla geliyosa o degildir bide bak bakalim bicakliyacak yurek var mı onda? (Bicak tasiyan delikanlk degildir demiyorum bicaksiz adama bicak ceken kardeşim cocugudur ) sende emanet tak. O cekerse sende cek. Bunlarin hicbirini yapamam ben is cok buyur diyosan adamla telefon gorusmesi yap veya msjlas herseyi kaydet polise bildir

• takayım o zaman emanetı bende belıme cıkarırsa cıkarayım aga yapıcak bırsey yok yanı bu hayatta delıkanlılıgım ıcın yasıyorum zaten ben en fazla ıkı gun hastanede yatarım yanı

• 2 gün geçmiş yaşıyon mu la?

0|0
    0|0
  • Sag gosterip sol vur. Neyse ilk konusma falan olur oyle kavgalarda hic konusma direk patlat saglam bir yumruk zaten o nerden geldigini sasirir :)

0|0
    0|0
    • öyle biri degıl döverım zaten ıstesem ama bıcakla gelır yedıremez yanı

• O bicagi cikarana kadar :) yildizlari gostermen lazim. Delikanli degilse kavga etmeye degmez bile

• dogru dıyosun aga

• Benden sana tavsiye muştayı tak eline, tek vuruşta elmacık kemiğine yerleştir. kemiği Kırdığın zaman o acıyla ne bıçak çeker, ne de senden intikam almak ister. ;)

0|0
    0|0
  • Allah ne verdiyse dalcan artık zamanında kick boksa gitseydin böyle olmazdı

0|0
    0|0
    • Babacan profesyonel dövüşçüyüm ama karsımdakı insana karsı bir korkum var

• Prof. dövüşçüysen bıçakla gelse de yemez

• bıcagı rastgele sallasın mutlaka denk gelır aga

• neden korkuyorsun senin fiziğin ve karsıdakinin fiziği nasıl?

0|0
    0|0
    • kanka ben daha ıyıyım fızık olarak falan

• öyle şey mi olur teke tekte dayak yediysen konu kapanmıstır bıcak alıp gelmek erkeklige yakısmaz

• ya cocuk kardeşim cocugu ya yapar yanı it, puşt

• kavgadan korkarsan dayak yersın kardesım

0|0
    0|0
  • Ya Allah bismllah deyip Dal

0|0
    0|0
Yükleniyor...