Sevgiliniz mi?En yakın arkadaşınız mı?Seçim?

Sevgilinize, zıt konuştu diye, en yakın arkadaşınızla bağlarınızı koparır mısınız?Yada şimdiye kadar böyle bir seçim yapmak zorunda kaldınız mı?

Yaptıysanız, seçiminizin ve kararınızın sonuçlarından memnun musunuz?

Not: Siz duymadınız ama sevgiliniz size böyle olduğunu söyledi.Sevgiliniz,arkadaşınızın zıt konuştuğu hakkında yalan söylemiyor.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı durumla karşılaştım. Yapılması gereken en iyi şey en iyi arkadaşınla konuşmalı ve "arkadaşımsan benim seçimlerime saygı duymak zorundasın istesen de istemesen de" demelisin. Sevgiline de kimsenin aranıza giremeyeceğinden ve arkadaşınla konuştuğundan bahsetmelisin. Çünkü şu durumda en iyi arkadaşın senin hayatına müdahale etmiş haddi olmadan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• arkadaşım sevgilimle anlaşacak diye bi kaide yok böyle bi durum olsa giderim kıza derim ki tamam sevmeyebilirsin ama o benim sevgilim hani işi hakaret boyutuna getirme kimse için kimseden vazgeçmem haklıyı savunurum sadece

0|1
    0|0
  • anne>sevgili>arkadaş

0|1
    0|0
  • ikisindende vazgeçmem yani biri nutella diğeri meyveli yoğurt gibi bir şey ayrım yapmam sadece uyarılım konu kavgaya varmadığı sürece tavır değiştirmem baktım olmuyo en yakın arkadaşıma fazla zaman ayırırım olur biter

0|1
    0|0
  • ben sevgılım ıcın en yakın arkadaslarımdan vazgectım pekı sonuc ne oldu sevgılım yanımda yok benı bıraktı bu saatten sonra sevgılım ıcın dostlarımdan vazgecmem benı dostlarımla kabul edecekse buyursun yoksa gule gule

0|1
    0|0
  • ımmm genelde sevgılılerın en yakın arkakaş kıskanmaz sendromu dıyoruz buna:D başıma gelmiştı unutmakı sevgılın yokken arkdaşın vardı yanında hayatında :):) uyarmayı dene

0|1
    0|0
  • gider arkdasımla konusurdum bu konuyu . böyle böyle kulağıa birsey geldi doğru mu diye sorarım sonra neden bu sekılde konstugnu sorarım ortayı bulmaya calıısırım seçim yapmam

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım tabii ki daha hayatım da olmayan birisini nasıl seçebilirim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ne haliniz varsa gorun diyip ikisinide terk ederim

0|1
    0|0
  • Sevgili bence en iyi arkadaş ve dosttur aynı zamanda da ama sevgilimle arkadaşımın zıt konuşması beni değil onları bağlar.Ben mantıklı olandan yanayım her zaman.

0|1
    0|0
  • en yakın arkadaşımda kız sanırım

yoksa bu ikilemde asla kalmam düşünmem bile

tabi ki sevgilim derim

eaaa

ama dediğim gibi en yakın arkadaşım güzel bi kızsa bak bu düşünülmesi gereken çok ciddi bir konu

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşla sevgiliyi zırp pırt yan yana getirme gereği duyan ergenleri anlayamıyorum. Sonra böyle saçma seçenekler çıkıveriyor.

0|0
    0|1
    • Ya bunun ergenlikle alakası yokki. Her yaşta olabiliyor bu durum.Mesela bende de var. Allah'a şükür onun da yerini ayrı tutuyor benim de...

• Cevap vermek istemedim ama, hakikaten "ergen" lafını ağzına dolamak için pusuya yatmış insanlar tanıdım :) Arkadaşım, her ikisininde yeri ayrıdır.Senin arkadaşınla renk ve zevkin farklı olsada, arkadaşının doğasını böyle kabullenirsin.Ama herkeste böyle kabullenmiyor.

Durum o ki; bunun ergenlikle alakası yok ;)

• Arkadaşım tabiki de.

0|1
    0|0
  • ikisini kafa kafaya tokuştursak olmaz mı

0|1
    0|0
  • aralarındaki sorun her neyse müdahil olmamak en doğru seçim olur

0|1
    0|0
    • biri can, öbürü canan gibiyse?

• ilk mesajda da yazdığım gibi , ikisi arasında seçim yapmak yerine taraf olmamak daha makul bir yaklaşım olur

• İkisini bir araya getirmem ve görüşmemelerini sağlarım

0|1
    0|0
  • Böyle birşey oldu ben sevgilimi seçtim çok sevgiden ilgiden bunaldım ben dedi ayrıldı o acı günlerimde en yakın arkadaşım destek oldu. ben onun yerine sevgilimi seçmişken ! Sadece dost edin !

0|1
    0|0
Yükleniyor...