Dün bayern münih-dortmund maçını izleyenler bayern'nin oyununu nasıl buldu?

Dün bayern münih-dortmund maçını izleyenler bayern'nin oyununu nasıl buldu? Şuan rakipsiz mi? cl'de en büyük aday mı bu futbolla yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ohoo ben cok geri kalmisim ben bayern`i en son izledigimde kaleci oliver kahn di D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• sen hep sor ben hep Hala Madrid diyeyim:)şaka bir yana iyiydi dün

0|0
    0|0
  • ben izledim dodrdmund da iyiydi aslında ama bayern çok iyi ya :D

0|0
    0|0
  • Hala madrid diyorum şampiyonlar ligi için bayern asla ne bir madrid olabilir ne de bir barça olabilir. O futbol şampiyonlar ligi için yetersiz bence.

0|0
    0|0
    • sen kaç defa bayerni izledin ? dortmund reali iki maçtada ezdi yenilmedi dünki maçta tam tersi bayern dortmudu ezdi kalecileri olmasa fark yerlerdi.

• O senin düşüncen futboldan anlayıp anlamadığım burada tartışılacak bir durum değil ben görüşümü söylerim senin düşüncelerine ters olabilir ama evet bayern kupayı alamaz ve adam gibi bir forvetleri olmadığı sürece bir şeyler yapması bu takımın çok zor.

• kaç tane forveti olucakki? 2 sene çok iyi forveti var ayrıca seneye falcaoyu alıyolar.

• Dün bayerne 1 den 1 verdim oldu 2.35 oran yeah:D

0|0
    0|0
  • barçaya elendi gözüyle bakıyorum artık.bu sene bayern in senesi olcak

0|0
    0|0
  • bayern maçlarını izlerken çok keyif alıyorum. şampiyonlar ligini kazanabileceklerini sanmam

0|0
    0|0
    • bende çok keyif alıyorum dortmund gibi takımı ezdiler neden sanmıyosun peki ? kim daha güçlü bayernden ?

• ilerleyen günlerde dediklerimi hatırlarsın sevgili kardeşim. bayern takımının italyan takımlarını eleyebilmesi çok güç olur.

• niye güç olsunki ? ikiside oyun olarakta kadro olarak bayernden çok geride kardeşim.

• Keyifli futbol oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • Fena değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...