Olmuyorsa zorlamayacaksın demiş şair....

vazgeçtim arkadaşlar..

bugün itibariyle ondan vazgeçtim..

sevdim sabrettim düzelir dedim..sürekli bahaneler uyduran ilgisiz alakasız işlerinin ve maddi durumlarının arkasına sığınan biri..

bırakmayım dedim..yarı yolda bırakılmaz..emek olsun istedim..ama yetti artık ben vazgeçtim..

seven her ne olursa olsun vakit ayırmaz mı?

verilen değere saygı duyulmaz mı?

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• emek belki de beklemekti galiba.. hiçbir şeyin tam tanımı yoktur bilgelik taslamaya gelmedim yanlış anlama umarım mutlu olursun. benim de ilişkilerim de 1-2 haftalık görüşmediğimiz zamanlar oldu. ailevi sorunlar çıktı. okul problem oldu. şehir dışına çıkıldı vs.. ne bileyim daha genişten almak gerekiyor sanırım. tabi ki bunlar sancılı dönemlerdir eyvallah..

0|1
    0|0
    • rica ederim fikirleriniz önemli benim için..amaç fikirleri paylaşmak..

evet sorunlar olabilir haklısınız ama gerçekten çok sancılı bir dönem..

zaman diyor iş yoğun diyor..istediğim günde bir kez olsun o arasın..hep benden bekliyor..ya da beklemiyor bunalıyor..artık çözemiyorum..

• ben de buna benzer bir durumdan ötürü ayrılmıştım galiba. tam hatırlayamadım. insanoğlu işte :) haklısın..

Erkekler Ne Diyor 22

• En iyisini yapmışsın ismin gibi hüzünçiçeğisin ama unutma bahar yakında geliyor o gün hüzünçiçeği açacak yeşerecek hatta rengarenk yapacak dünyayı sende bence onlardan birisin hüznün mevsimsel olur ve biter diye umut ediyorum. Sadece arkana bakma yeter.

0|0
    0|0
  • bir an kendimi gördüm anlattıklarında .. Bence vazgeçme biraz daha uğraş o kadar emeğin var. maddi durumunun arkasına nasıl sığınyo anlamadım.. benimde durumum çok iyi değil ama - 25 Bİn tl den geldim 0 sıfırladım kendimi .. Sevgilimin çabasıyla enin gibi yapmadı oda çok düşndü belki ama inada bindirdi işi yok dedi adam edicem ben seni :) bence bi daha düşün ara şimdi onu adam edicem lan seni de :) sonra bizde yaz mutlu haberlerini ..

0|0
    0|0
    • arıyorum hep meşgule atıyor..ben ne kadar yakın davransam o uzak oluyor..işim var işim var..başka birşey demiyor..seviyor belki ama ya da yan cepte tutuyor..

• evet hayat güzel yaşamak güzel..ve sevdiklerimiz sevenlerimiz var şükür..sağol arkadaş..

• rica ederim tertip :) geçmiş olsun :)

• ayrılık ayrılık ayrılık basit görünen bu kelime nekadarda acı oysa. aslında vazgeçmek değilde vazgeçmek zorunda olmak olmuş seninkisi.

zaten bu böyledir ki kimileri ilişkilerini hep uç noktada yaşarken diğeri kesinlikle umursamaz oluyor doğru olanı yapmışsın tebrik ederim

keşke böyle olmasaydı ama kırıklarlada bir aşk yürümez ki

0|0
    0|0
    • keşke..onun şuan bittiğinden haberi yok kendi kararım..söylemeye gerek bile yok..düşünsün bakalım..aramalarım ilgim kesilince işte o zaman anlar belki..ama dönüşü yok ben kararlıyım...

• ama şunuda unutma zaman okadar cimriki saniyesini bile geri vermiyor.

herşey gönlünce olsun güzel kardeşim

inşallah arar inşallah bitmemesi için mücadele eder.

• keşke arasa keşke sahip çıksa sevgimize..keşke..

• ve artık en doğru seçimin rocco olduğunu düşünüyosun değil mi.söylesene sen de yanılıyo muyum :d

erkekler pek değer bilmez hacı abla iyi olmuş ziktir et.bahar gelmiş zaten.

apışlarına cemre düşmüştür onun kıvranır yakında .diye düşünüyorum.çekici bişeysen tabi :)

0|0
    0|0
  • "Olmuyorsa olmuyordur, vardir Allah'ın bir bildiği. İsyan etme sakın, sonra anlarsın, senin icin yapılan iyiliği." /Hz. Muhammed s.a.v

0|1
    0|0
  • bir güle aşık olmuş bülbül

kaprisinden kibirinden yorulmuş

her daim koklamış gülü

her daim ona tapmış

bir dayanamamış bülbül

sonunda gülü kanıyla doyurmuş

0|0
    0|0
  • evet

olmuyorsa zorlamıyacaksın hayatın akısına bırakıp yola devam edeceksın

0|0
    0|0
  • Üzülme seni sevmeyen birini terk etmişsin sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Haklısın dostum ama her vazgeçiş yeniden bağlanıştır bunu da düşün belki kendine göre haklı sebebleri vardır onunda ama hakkında hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • tabi ki bir erkek için işsizlik ve maddi sorun çok büyük yüktür, adamı kanser gibi yer bitirir sağlam hücreleride.. kısaca sonu hızlandıran bi süreçtir ama tüm bunların yanında değer veren birisi varken üstesinden gelmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Abla arkadaşlık isteği yolladım hemen kabul etmen danışmam lazım sana bu konuda ya :'(

0|0
    0|0
  • ''vazgeçtim'' demek ne kadar acıtır insanın içini. vazgeçtim...

-yazarken bile zorlandım.

1|0
    0|0
  • Uğrunda olurum sana bir köle

Ömrüm sürünmekle geçsede bile

Düşünme ne kadar çeksemde çile

Yeterki beni sev yalnız beni sev

diyorsun ama yanlış :)

0|0
    0|0
    • yalnış tabi :) önce kendini sevmeli kendi değerin, bilmeli insan...

• evet fazlada değer vermiyceksin. yine şair ne demiş üç kuruşluk insana 5 kuruş değer verirsin aradaki 2 kuruşla seni satın almaya kalkar...

• birde demişki şair.

YETER ARTIK BU KADAR YAZDIĞIN KALEM BİLE ARTIK ÇİZ GİTSİN DİYECEK...

anlamıssındır inşallah demek istediğimi

0|0
    0|0
    • anlamazmıyım..yoruldum gerçekten çok yoruldum sevdim deli gibi aşık oldum..ama böyle olmaz..nereye kadar peşinden koşmalıyım...

• koşmamalısın ki pesinden kostuğun için kaybediyorsun...

• Üzülme der Mevlana. İstediğin birşey olmuyorsa; Ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten olmaması gerektiği için..

0|0
    0|0
  • Çok da iyi yapmışsın,bravo! Sana değer vermeyen birinden kurtulmuşsun,o kadar zaman harcadığın emeğe ve zamana yazık valla,üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • ikinizi de tanıyan olaylara objektif bakabilecek bir eş dost arkadaş ile karar almadan önce fikir alışverişi yapabilirdin.

0|0
    0|0
    • ikimizi tanıyanlar sabrıma şaşırdılar..ayrıl dediler bırakmadım..ama böyle olmaz artık..aranmalıydım..arıyorum diye hiç umursanmadım...

• kasıtlı veya kasıtsız beklentilerine cevap veremeyen bir adamın bundan sonraki tepkilerini iyi gözlemlemelisin.

• fazla sabretmeye bile gerek yok. baktın olmuyor bitireceksin. yıpranmaya gerek yok

1|0
    0|0
    • aslında ilk başlarda görünün pürüzlerde hemen çekileceksin ama işte hpimizin yaptığı hata bu..zamana bırakalım belki düzelir anlayışı derken bağlanmak işin içinden çıkamamak..

• demiş buruş. kdjgk

• Şaire sormuşlar giden mi terk etmiştir yoksa kalan mı..

Şair, ikisinin de mk sana bi' şey olmasın..

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın, zararın neresinden dönersen kardır:)

0|0
    0|0
  • çok zaman çekerceksin bu acıyı pişmanlıklar kalacak

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendini kandırma, inandırma diyoruz buna. Hayırlı olsun, yeterince sevseydi o da senin kadar fedakar olurdu.

0|2
    0|0
  • olmuyorsa olmuyordur vardır Allah'ın bir bildiği , isyan etme sakın sonra anlarsın sana yapılan iyiliği...diye bir söz okuduğumdan beri hayırlısı deyip geçiyorum.Analarımız bizi tek taraflı emek gösterelim elalemin çocuğuna köle olalım diye büyütmedi..

0|0
    0|0
  • maddi ve iş arkasına sıgınıyorsa sevmıyordur seven ınsan her halde sever sevdıgını .. 5 dk damı vakıt ayırmaz erkek ılgıyı kesmısse sevmıyordur

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmışsın. Bugün sen onu bırakmasan, yarın o seni bırakacaktı.

0|0
    0|0
  • olduğu kadar, olmadığı kader demiş şair

0|0
    0|0
  • Olduğu kadar,olmadığı kader..

1|1
    0|0
  • geçen hafta sonunda anladım ki biri seni sıkıyorsa bırakıcaksın..inanın o ilişkideki sorunları çözmekte yaşadığımız zorluk ayrılınca yaşayacağımız acıdan daha fazla.

0|0
    0|0
  • en güzeli ardına bakma

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...