Evlendigimiz insanların ve olacak çocuklarımıza nasıl bakarız?

Evlenmeden önce birileriyle cinsellik yaşıyoruz.çok sevdik yaptık diyelim.sonra ayrılıyoruz ve zamanı gelince evleniyoruz.ilerde evlendigmiz kadın/erkek ve olacak çocuklarımızın yüzüne nasıl bakarız.Bir erkek olarak sadece sevdigim insanla yaşadım cinselligimi ve ayrıldık.ilerde elenecegim kadını yüzüne bakmaya utanıyorum.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• böyle düşünmen hassas bir kişiliğin olduğunu gösteriyor söylediklerinin büyük bir çoğunluğu doğru belki ama sen evlendiğin zaman boşanacağını bilerek evlenmedin sonuçta hayat yaşam öyle gerektirdi dimi ömrün boyunca sırf bu yüzden kendini başka insanlara kapatmak yanlış tek katılmadığım konu bu sana soruda her zaman insanın istediği şeyler olmaz başına gelmez senin ilk evliliğindede öyle olmuş belki hayatının aşkı çıkıcak karşına ve evlenceksin çokta mutlu olacaksın ve çocuklarının daha doğmamış yada ilerdeki eşinin suratına gururla bak oda sana öyle bakıcak bence çünkü ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• karına anlatırsın böyle böyle oldu die en azndan vicdanın rahat olur

0|1
    0|0
  • Düşünmen güzel ama geç

0|1
    0|0
  • are you high?

0|1
    0|0
  • bence bunu yapmadan önce düşünecektin

0|0
    0|0
  • benim böyle bir sorunum olmaz yapmasaydın seninde olmazdı olmuşla ölmüşe çare yok unutacaksın

0|0
    0|0
  • bence bunda utanılacak bi şey yok farzet ki biriyle evlendin ve ayrıldın yine dicek miydin ben nasıl yüzüne bakarım diye aradaki fark sadece bi imza başka erkekler gibi bi kızı kullanmak için ihtiyaçlarını gidermek için cinsellik yaşamamışsın gerçekten sevdiğin değer verdiğin insanla yaşamışsın benim kendi görüşüm bu evleneceğin insanı bilemem

0|1
    0|0
  • kotu bı durum bu ısı yapacaksn evleneceksınn ..evlenmeyceksenn bunu kıza yapmayacaksınn sen erkeksnn yıne yaa o kız ne yapsınn Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
    • ayrılan ben degilim o,ben dedim ona o kadar ama dinlemedi.ikimizide olacak eşlerimize karşı suçlu yaptı.dinen ve ahlaken birbirimizle evlenmemiz gerekirdi.

• nıe 5 6 ay

• kız istemek için bastırıyor ailem.

Erkekler Ne Diyor 5

• cinselliği utanılacak yüzkızartıcı birşey olarak görmüyoruz. cinselliğin üstüne yüklenmiş olan tüm anlamları gereksiz buluyoruz. en özel olana saklanmalı falan gibi şeyler insanların uydurduğu şeyler. kural değil. cinsellik suç değil. hırsızlık mı yaptım ki çocuklarımın yüzüne bakamiyim. cinselliği karşılıklı bir sevgi paylaşımı olarak görüyoruz. bastırmıyor ve yasaklamıyoruz. tüm belalar yasaklanan ve baskılanan şeylerin altından çıkar. bir eşyayı alt kattaki kömürlüğe kapatırsan 10 sene sonra çürümüş kokuşmuş kirlenmiş işe yaramaz bir halde bulursun ama evinin baş köşesine yerleştirip iki güne bir tozunu alıp cilalarsan 50 sene sonra bile pırıl pırıl parlayacaktır. bizim cinselliğimiz utanılacak birşey değil. çünkü gizleyip kapatıp, saklayıp bastırmıyoruz.

0|0
    0|0
  • allah evlendikten sonra yuzune bakilmicak birsey yapmayi nasip etmesin de evlilik oncesi yaptiklarin cokda sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Evlendiğim kadın cocugmun anası olacak cinsel olarak olsun ruhsal olsun istemediği seyleri keeinlikle zorla yaptırmaya calısmam.evlendiğim kadın benim için kutsaldıt

0|0
    0|0
  • la git işine...

1|0
    0|1
  • efeminemisin sen. delikanlı ol iki dakka. yaşadıklarından utanmamayı öğren.

0|0
    2|2
    • kız sana kendini teslim etmiş, ona karşı sorumluluğun yokmuş gibi ayrılmış birde gelip gelecekteki evleneceğim insandan utanıyorum diyor. günahına girdiğin o kız noldu. aldın hevesini kullandın attın bi kenara. utanmıyomusun bu durumdan

• kimbilir ne yaptın, ne yaşattında kız bıraktı kaçtı... bu bayık muhabbetlerini çekemedi belkide.

• acayipsiniz varya,senin gibileri de biliyorum ben.

Yükleniyor...