Uefa nın fenere verdiği seyircisiz maç cezasını nasıl yorumluyorsunuz?

gs taraftarı hiç ceza almazken ;

Uefa fenere yine yine yine ceza verdi nasıl yorumluyorsunuz

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• fener bahçe taraftarı artık dikkatli olmalı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• çok ağır oldu bence diğer avrupa takımlarına böyle ceza verilmezdi

0|0
    0|0
  • gerizekalı bir taraftar topluluğuna mensup bi kulüp. Herkes bizi örnek alsın da taraftar nasıl olur görsünler ki görüyolar zaten çünkü Avrupa'da ses getiriyoruz

3|0
    0|1
  • Fenerbahçe gibi kendi kendini rezil eden bir kulüp daha görmedim

2|0
    1|0
  • çok saçma bir karar dışarda yapılan şey içeriyi bağlamaz ki bende yarın başka stada gider aynısını yaparım kim nerden bilecek kimin yaptığını

1|0
    0|0
    • Yanlış maç izlemişsin sen arkadaşım :D.. Link atıcam da içeriği biraz kötü.. Youtube Galatasaray schalke maçı taraftar show de çıkan ilk videoyu izle..

• Öncesi de sonrası da muhteşemdi.. Sinir etme bak beni sabah sabah gerildim ya :D..

• Fener üzerinden oyun oynanıyor G.saraya ceza yok FB ye var 3 temmuz surecinden beri bu boyle oluyo :P :D (FB lilerin tercumanıyım :P ) (BJK liyim)

0|1
    0|0
  • UEFA'nın konu Türkiye olduğunda verdiği kararlar zaten hep fiyasko, son zamanda konu Fenerbahçe olduğunda ise bu iki kat daha fazla oluyor. Polis raporları ile belgelenen durum olmasına rağmen kulübün sorumluluk alanı dışında yapılan bir eylemden ceza alması sadece komik. bunun FB, GS, durumu yok...

0|0
    0|0
  • Bence FB yi futboldan men etmeli.

1|0
    1|0
  • Galatasaray niye ceza alsın ki :D

Edep ve Klüp sevgisi Galatasaray'da :D

Klübe zarar vermeyiz biz .:)

3|1
    0|3
  • komplo teorisi: bence bukalemun gibi fenerbahce taraftari kiligina girmis gs taraftarinin yaptigi birsey sirf fb`e ceza aldirmak adina... yerse :P

0|0
    0|0
  • gs taraftarı meşale yaksa alırdı :D

1|1
    1|0
  • olaya baktıgımz zaman renklerle alakası yok vvizyon ve ilerleme ile ilgili bir durum bu ve ders alamamak yakısmadı

0|0
    0|0
  • gs taraftari yaptirim gerektirecek eylem icinde olmadigi icin klubun ceza almamis olmasi gayet dogal

0|0
    0|0
  • bu gidişte kupayı alırsak tarihe geçececeğiz..

stadında seyircisiz oynayıp kupa alan ilk takım

0|0
    0|0
  • çok adaletsizce sonuçta dışardan atılan bişi oo.. yarın başka takım taraftarı neden yapmasın

0|1
    1|0
  • UEFA'da kuyruk acısı var

0|0
    0|0
  • Feneri bitirmek istiyorlar tüm avrupa başarılarını kıskanıyor fenerbahçenin.

0|0
    0|0
  • Almaları gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Seyircisiz oynanan maçta , seyircisiz oynama cezası alan takım hangisidir ?

0|0
    0|0
  • Fenere gokten ceza yagiyo :) Emre Belozgluna da gelecek :) Araba da 5 evde 15 sarkisi tum fenerlilere gelsin :) Akıllanmaz fener

0|1
    1|0
  • saçma bi ceza.. yarın çek cumhuriyetli adamlar gelsin buraya dışardan atsınlar içeriye ceza alalım nasıl mantık bu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Seyircisiz oynanan maçta çıkan olaylardan yine seyircisiz oynama cezası alan takıma Fenevbahçe denir..

:) Galatasaray taraftarı naptı da ceza alsın kulübümüz..

1|2
    1|1
    • eksiyi yemişim ama :D

• benim yiğenim kardeşimde maçtaydı onların yalancısıyım bilmiyorum artık 2.yarı hiç ses çıkmadı bende gördüm maç başlarken 10 15 dk bağırma olabilir sonrası önemli:D

• haha tamam tama kızma :DDD

• Türkiyemizin bu zamana dek vermediği cezalara saygılar :) Beter ol Fenev.

0|0
    0|0
  • Fb ile derdim yok ama şu taraftarları bi susmuyor be abi.

1|0
    0|1
    • evcil doğru diyorsunda bu soruları soranlarda (akşam benim dışımda) herkez başka takımlı bence onlar sus sa bizde susacağız yorumlara bak hep başka takımın taraftarı

• şaşırmıyoruz şaşırmıyoruzzzzz :D

0|0
    1|1
  • Anlıyoruz kii bunlsrın kuralları cezalarıı sadece Fenerbahçe'ye uygulanıyor yazıklarr olsun !

0|0
    0|0
  • hak ettiler demekki :-)

0|0
    1|0
Yükleniyor...