Yengeç burcu kadınının intikamı

Arkadaşlar ben yengeç burcu bir kızla gönülbağı kurmuştum.Ancak sonradan o nişanlandı ve bende belli birsüre daha istemdışı devam ettim.Daha doğrusu ikimizde ettik.Ancak kalbinin iki ateş arasında kalıp kendini yiyip bitirdiğini görünce seni hala daha seviyorum.Ancak senin kalbinde istediğim yeri alamayacağımı anladım.Hem benim yüzümden hastalığında ilerliyor dedim.Aslında o da ayrılmak istiyordu benden.Bu enbaşlarda kabul eder gibi oldu.Ancak sonrasında yavaş yavaş benim adımı zikretmese de intikam alacakmış hissi uyandırdı.İmalı imalı konuşmalar falan.Sizce nasıl kurtarırım ben bu işten?Ben bıraktım diye lanet olasıca gurumu zedelendi bunun nedir?Anlamadım.Bugünde enson mesaj çektim.Senle insan evladı gibi dost olarak ayrılalım dedik ama anlamadın falan gibisinden.Bana daha önceden birisinin onu hiç terk etmemiş olduğunu söylemişti.Acaba böyle birşey başına gelince garipsedi mi?Nedir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• yengeç burcu duygusaldır ve sevdiğini sahiplenir sadıktır eşininde öyle olmasını ister o sevgisizliliğe ilgisizliğe gelemez beddua ettiğini sanmıyorum sadece kırılmıştır ki bunu kendi anlamış zaten olamayacağını yürümeyeceğini ama şunu sölim bir yengeç burcundan ayrılıyosan arkadaş kalmayı düşünme bile ;) artık ikinizde hayatınıza yaşamınıza bakın derim kurcalamak ikinizede zarar verir;)

0|0
    0|0
    • Zaten arkadaş kalmayı düşünen yok.Benden intikam alacağı gibi bir hisse kapıldım.Yapabilir mi?O beddua etse ne yazar?İt ürür kervan yürür.Köpeğin bedduası kabul olsaydı gökten kemik yağar mı hesabı.Biz bununla aynı işyerinde çalışıyoruz işin kötüsü.Şimdi şehirdışında gelince görürsün diyor ne yapacağımı.

• boşver salla uyma sen kötülük düşenin sonu kötü olur :)

• Kimsenin sonunun kötü olmasını istemiyorum.Benden uzak dursun yeter.

Kızlar Ne Diyor 2

• Telefonlarına cevap verme,görüşme neyin intikamını alabilirki sen tepkini koyduktan sonra.Ama zaaflerına yenilirsen bilemem..Her kadın bir şeytandır ama ben meleğim:)

0|0
    0|0
    • Aynı işyerinde çalışıyoruz.İftira atabilir.Kökünden halletcem dedi gözünü çok karartısa penisime birşey yqapabilir.Çok şikayetçiydi ondan çünkü.Hiç durmuyorsun hep sarılıyorsun derdi.

• Yenilmem en uzak köşeye kaçacam ondan zaten sırf yenilmemek için.

• Yengeç burcu fenadır fena...

0|0
    0|0
    • Onu tanıdığım güne lanet olsun.Onu da yazdım mesajda.Afedersin ama dayanamadım iyiden iyiye sıçıp sıvadım ağzına.Artık burama kadar getirdi.

• Niye ağır?Ben ona her sarılmak,dokunmak istememde bana sapık muamelesi yaparken ağır değil miydi bana?Ya da o bana artık iş dışında bana mesaj atma derken?Bir haftalık yolculuğa çıkacağı zaman son on beş dakkasını bana ayırmıyorken?Onlar bana ağır değil miydi?Benim kalbim taştan mı ha taştan mı?

• Bana ders verecekmiş gitmeden önce hanımefendi.Dur o bana ders vermeden ben onun ağzına bir güzel sıçayım afedersin.

Erkekler Ne Diyor 1

• onunla ne kadar süre beraber paylaşım yaptıgınızda önemli. neler paylaştıgınızda.

0|0
    0|0
    • 3-4 ay kadar.Anal,oral ya da vajinal ilişki olmadan sevişmede vardı evet.Yani önsevişme.

• Birzamanlar seviyordum.Taa ki bu sabaha kadar.Bitti artık.Nefret ediyorum ondan.Adını duymak onu görmek istemiyorum.

• Ben artık içindeki kinle bana bir zararı olur mu diye düşünüyorum.

Yükleniyor...