Arkadaşlar bu kadar şans nasıl olur?

görmüşsünüzdür adam 2 liraya 468 bin tl kazanmış 4 tane 22 oran ya.. biz 10 oranı biraraya getirene kadar yarım saat düşünüyoruz. bide 4 büyük takımın bu şekilde maç kazanması nasıl bi tesadüftür? bu adamın kuponu iddaa nın bir oyunu mu yoksa daha fazla ilgi çekmek için?

link

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsi bizans oyunu diğer oynayan arkadaşlara bakın adam neler kazandı siz neden kazanamayasınız demenin değişik bir versiyonu

0|1
    0|0
    • bana da öyle geldi 2 kere oynamış aynı kuponu bir de.. yani tekrar tekrar oynayın der gibi

• Şimdi diğer oynayanlar hırs yapıcak ellerinde avuçlarında ne varsa basacak iddaa verdiğinin kaç katını kaldıracak adamlar işi biliyo :)

• bu hafta herkes 22 oranlara yüklenecek bence.. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• o para onun kısmetiymiş. şans

0|1
    0|0
  • 2 liraya mı kazanms onu nası oynanıyr bu oyun ..ahdsjkl..

0|1
    0|0
    • bu kadar şanslı olabileceğini düşünüyomusun. :)

• maçların oranları birbiriyle çarpılıyor en son da yatırdığın parayla çarpıyorsun kazanacağın para oluyor. aslında zevkli iş maçları takip etmek falan heyecenlı işte.. ama bu adam uzaylı olsa gerek :)

• katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• bu adam bu işin piri

0|1
    0|0
  • benide süpheye soktu ya adamın ismine kadar vermişler bence bir terslik var bu işte o kadar para kazanacak adam adresine kadar verecekler ben olsam dava açarım valla ama eğer gerçekten tuttysa hayırlısı olsun tbr ederiz

0|1
    0|0
  • Tutturan vatandaş her hafta aynı kupondan 5-10 tane oynuyormuş.Bence şans.Güle güle harcasın parasını.

0|1
    0|0
  • Uzaklarda arama kardeşim.Bildiğimiz bal bu :D Adamda nasıl bi şans varsa artık.Biz 100 lira için kıçımızı yırtıyoruz

0|1
    0|0
    • valla öyle.. 2 maç yazıyorum ilk yarı maç sonucu biri yatıyor bizdeki şans da bu.. :)

• Bütün iddaacıların içine oturmus yalnız bu olay :D Boşver be kardeşim belki bize de bişeyler denk gelir bigün :D

• hayırlısı kardeşim :)

• 10 milyon basıyorm 20 almaya calıyorum o kadar düştük ki adam 2 liraya anasını aglatmıs

0|1
    0|0
    • haklısın valla adam şansın a.k.muş

• nasıl denk getirmiş şaşkınlık içindeyim.. ben +7 oynadığım maçlar alt bitiyor diye deliriyorum adam 4 tane 22 oran biliyor

• Kardeşimm valla şans beenim dayımın ogluda 2 milyona 8 milyar aldı hep 2 lralık oynuyo 20 ganyanlar feelan heeep yakalıyo şans

• Ben de 3 maç ile 1700 TL zamanında buldum. Hem de 1 TL'ye. 5 dk'da yapmıştım kuponu.

0|1
    0|0
  • Kader yeğen kader

0|1
    0|0
Yükleniyor...