Bir kişiyle yetinmek çok mu zor ya?

Anlamıyorum birini elde etmeye çalışıyorsun çabalıyorsun amaçına ulaştıktan sonra mutlu oluyorsun herşey güzel.Ama sonra dejavu .neyi arıyoruz bulmaya çalıştığımız ne .Bunun sonu yokmu ya .Yorucu bir durum benmi böyleyim anlamadım ki

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• su ic su

sagliga yarari fazla.

uzmanlar bile bangir bangir sabah askam su icin diyo.

iste biz toplum olaraka hep boyle sacmasyonel sorunlar yuzunden bu ka gerideyiz.

0|0
    0|0
  • yetinmeyi bilmeyen birisin işte

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil sende.

0|0
    0|0
  • Ayrıldığım erkek arkadaşım da sizin yaşınızdaydı ve benzer şekilde kararsızlıkları tutarsızlıkları vardı evlilik sürecinde olmamıza rağmen. çok istedi beni,yıllarca istediği idealize ettiği herşeyiyle uygun biri olduğumu söyledi sonra birden bire (2. 1 ay içinde) kararsızlıklar,rahat tavırlar,ilgisizlik vb hayatta sevmediğim kişiliğe büründü. sanırım emindi ayrılmayacağıma. beni iyi tanıdığını söylemesine rağmen tanıyamamış.hak etmiyordum bu tavırları,bu bencilliği,egoyu. birkaç ay önce ayrıldım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• biz arkadaslar arasina buna orta yas bunalimi diyoruz erkegin ikinci ergenligi

0|0
    0|0
  • koyyim teşhisi

seks sitelerinde gezerken video izlerken bi tane bulup sonuna kadar tadını çıkara çıkara mı izlersin

3 5 tane biden açıp şak şak sıradan mı geçersin.erkeğin bunu tespit ettiği gün erkeklik devrimi başlamıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...