Sevgilinin herşeye karışması

bilmiyorum sadece bana mı saçma geliyor ilişkide erkeğin kıza hesap sorması şu saatte neredeydin demesi yada evden çıkarken dahi karışması izin istemek durumunda kalması ki daha kızın ailesinin bile bu duruma karışmazken erkek arkadaşının karışması bir de evli olmamalarına rağmen. Bu durum sizce de garip bir durum değil mi ? Garip bulmayan kızların da nasıl bir anda tüm özgürlüklerini birisine vermeleri ve hesap sorulmasını garipsememesini merak ediyorum?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• kıskançlık ve sahiplenmeyle ilgili bir durum ama abartan erkekler yada kızlar var mesela tuvalete giderken haber verenler filan rastladım yani böyle olaylara bu kadarı fazla tabi herşeyin fazlası zarardır zaten aşırı kıskançlık aşırı sahiplenme ve onun hayatının senden ibaret olduğunu düşünme empati kuramama bunlar sağlıklız bir ilişkiyi başlatan ve bitiren etkenlerden birkaçı zaten bana sorarsan;;)

0|1
    0|0
    • işin ilginci yani arada yüzük vs falan filan olmadan kız tee uzaklardan uzaktan kumanda gibi evden çıkamazsın demesi ve kızın kabul etmesi :D aklımın hiç bir zaman almayacağı birşey :D birde başka bir modu var ki evlerden ırak gece nerde olduğu belli olmayan ortamdan ortama koşan bir erkeğin sevgilisine hesap sorması ve kızın özür dilerim aşkım demesi işte denklemleri altüst eden paradoksal bir eylem açıklması yok :D

• bir erkek olarak beni rahatsız ediyorsa kızların yerinde olsam bildiğin akım başlatırıdımnjdsfn .D özgürlüme dokunma :D

• ;) cinsiyet ayırmaksızın katılıyorum sana +1

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok saçma hiç doğru değil ! Bunu kabul eden kızları da hiç anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • bende anlamıyorum ama ks de soruların bir çoğuna bakınca hep bu konuyla alakalı görüyorum ve içten içe acıyorum açıkçası kadının topumdaki yerinin bu kadar arka plana atılmasını ve özellike bunu bir de kabul etmesini..

• o da işin zaten diğer ilginç yüzü her şeyi erkeğin eline verdikten sonra ataerkil bir düzenin olmaması içten değil.

• Çok kızgınım hemcinslerime... ama hak ediyorlar

• Bencede çok saçma bi durum. Ve birçok kız bunu istiyor ,sevgi göstergesi olarak görüyor. Halbuki bu kadının güçsüzlüğünü gösterir. Erkek bu şekilde egosunu tatmin ederken kadın ise buna izin vererek kişiliğinden ödün verir. Bir kadın olarak bende kıskanılmak isterim ancak kısıtlanmak istemem.

0|0
    0|0
  • Eger sevvgilim olsaydi ona ben de surekli soru sorardim.onunsa sormasi abartmamak kaydiyla hosuma giderdi.sahiplenme istegi her insanda az veya cok vardir.öbür turlu kız arkadastan bir farki kalmazdi

1|0
    0|0
  • hayatimda mudahale sahibi olan erkekler olmadi.

olanlari da sektire sektire atis sahasindan uzaga pasladim.

kafam rahat, ruhum rahat, kalbim rahat.

"Sevisingenjler."

1|0
    1|0
  • saçma tabiki yaw

0|0
    0|0
  • haklısın cok garip. anlam veremiyorum boyle seylere.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hersey karsilikli erkek kizin ozel yasantisina mudahale eder karisisir ise kizinda erkege bir okadar karisma hakki vardir

0|0
    0|0
  • Ben genelde karışmamda artık onlar karışıyo bu daha kötü bir durum..

0|0
    0|0
  • Tabi saçma şeyler bunlar ;)

0|0
    0|0
  • Sen merak edio sorma nerde nasıl ne yapıyor kiminle bir önemi olmaya bilir senin için. Evet evli değilsin ama evlilik için onu seçmiş isek herşeyi ilgilendirir bizi he özgürlüğünü elinden alalım demiyorum ama sorumsuz vurdum duymazlıkla da gelecek kurulmaz kızla. Düşünsene kız heryere gidiyor bir sürü erkek arkadaşı var sen hiçirini tanımıyorsun in mi cin mi bilmiyorsun merak etmiyorsun demezler mi bu nasıl sevgi. Oysa biz başka şehre 2 gün gitsek anamız babamız kırk kere arar ne yapıyorsun nasılsın diye çünkü seviyorlar başına birşey gelsin istemiyorlar eğer sen de kızı seviyorsan ne yaptığını nasıl olduğunu bilmek istersin insan sevdiğini merak eder. Sevgilisini demiyorum sevdiğini diyorum çünkü artık sevmeden sevgili olup medeniyiz ayakları yapanlar çok. Ne demeiş Hz. Ali Kıskanmayan erkekten hayır gelmez.

0|0
    0|0
    • sen çok derine inmişssin de benim problemim kıskanmak değil sadece aşırı yönlendirme ve kısıtlamanın olması ve kızın da buna tepki göstermemesi. ks'de okumuyor musun kız internetten tanıştığı çocuğa aşık olmuş ve daha yüz yüze görüşmeden dahi dediklerinden dışarı çıkmıyor hesap sorulmasına izin veriyor bana garip gelen bu

• He o konuda haklısın tabiki o kafa geri kafadır. Ayların yılların birikimi olmadan kıza laf diyemez erkek hem diyeceği zaman da aşırı karışamaz veya dileğini söyler bence bu yaptığın doğru değil gibi yapmasan iyi olur gibi uyarır uymazsa kafana yatmıyorsa ayrılırsın zaten zorla değiştirmek olmaz aslında değiştirmek de yanlış sadece fedakarlıklar istenebilir. Erkek ataerkildir bir nevi koruyucudur kollayıcıdır sahip çıkandır ve her kadın da bir erkeğin omzuna başını koymak ister korunmak ister.

Yükleniyor...