Sevgilime pırlanta yüzük aldım, çöpe attı

yaa ben sewgilime altıntaş pırlanta aldım 1.800 tl sewgililer gününde oda tutmuş çöpe attı dün gözümün önunde acaba neden attı ? ben kendisine sorum neden böyle bişey yaptın ? dedigi cewap bakayım benimi parayı sewiyon? acaba burda demek istedigi ney yaaa? yorumlarınızı bekliyom arkadaslar?

Güncellemeler:
yaa arkadaslar acaba bu kızdan ayrılayımı yaa! yanlış anlamyın para konusundan dgil ! hengi bayanla cıksam alırım pırlanta kendisine ! ama aldıgım şeylere deger vermiyor yaa ?siz olsanız verirmisinz yaa?
yaaa adam akkılı böyle efendi güzel bayan yokmu yaa dünayda ! vallah deli olacam ! eger böyle bir arakdası olan varsa tavsiye ettin kızlar ! cok memnunu kalırım vallah! ama aldıgım deger hediyelri çöpe atmsın haa! hadi bekliyom!

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ergen styla alırsan ergen bebeye yuzuk olca bu ayrıca flört ederken kendı aralarında yuzuk takan apacılere sınır oluyorum kendı aranda yuzuk nedir abı

0|1
    0|0
    • yaa canım ben yüzük takamdım ben sewgiler gününde hediye aldım ben hayatta onla evlenmem yaa! ben tek onla egleniyom! hani derler yaa evlenecek kız var eglenilecek kız var ! buda eglenilecek kız!

• kendi aranda yüzük.. :) saçma haklısın..

• yaa aman boşver ayrılacagkım yaa yeter artık ne alsam atıyor yaa bende bişey anlamdım bundan!

Kızlar Ne Diyor 6

• hangi bayanla çıksan alır mısın pırlanta ? öyle mi yazıyo ben mi yanlış okuyorumki :))

1|0
    0|0
    • ewet alırım ama korkuyom aldıgım kızda öpe aatar ya canım? benim gözümde para degeri yok yeterki karısımda bana deger versin!

• yav bi yürü git işine japonca mı yazıyon napıyon anlamadım ki :))

• yaa canım dedim alyans size kurban olsun yaa ayıpsın ! hemen ne kızıyon sizde ! alyans neirki yaa altı üstü olsun 3 milyar önemli olna ask sewgi ! ben birtürlü bulamadım yaa ! bulan yokmu !

• Merhaba. Sen ayrılık kategorisine feryat eden mazlum genç kızlara "özelime mesaj at, seni iyi edeirm yannış annama bacıımmm" diyen kişisin, nerde okusam tanırım.

1|0
    0|0
    • hayır siz kiimsiniz yaa ben erkekgim altı üstü bir soru sordum?

• daha önce hiç beni özeline davet edip pırlanta alan olmadı piştmaniye çok ihtiyacım var buna :))))

• yaa ne diyon yaa sen ! hala anlam veremedim size yaa canım ! ne pişmaniye !

• birseyy anlamdım

1|0
    0|0
    • yaa canım ben kendisen altın pırlanta aldım sewgililer gününde dün sinema cıkışı arabaya bindik dedi bir çöpün yanına cek arabayı bende dedim neden dedi işim var cek cektim baktım cıkartı yüzügü çöpe attı dedim nedenn bunu yaptın bana dedi beni cok sewiyon yoksa parayımı sewiyon ?

• yaaa bu kızzz senın paranı yiyo anladınmı şutlaaaaaaaaa bas popusuna tekmeyii kullanıyo yüzüğü atmasını n tek sebebı daha buyuk hedıyelerde olması oyuzden zemın yapıyo kulllanıyooooooooooooooo senıııııııııı ac şuu şartellerını ulan 4 yılllllllll ILİŞKIM OLDUDA BIR CEKIRDEĞİNİ YEMIŞ İNSAN DEILIM YEDİYSEM YEDI CEDDIMI S..KSINLER yalınım varsa bızde sevdık ne oldu yedıkmı parasını bulmus enaı yıyo paarsını busun onun gozunde

• yaaa canım acaba baska kızla cıksam aynısın yaparma ya ondan korkuyom işte bende ! alsam atarmı çöpee!

• kız salakmış kusura bakma da. sen de salaksın oyle bir kıza hediye aldıgın için. bir daha alma trip atarsada "beni mi seviyon parayı mı" dersin

0|0
    0|0
    • yaa canım benim gözümde parayın degeri yok yeterki beni sewsin para dedgign nedir yaa ! ama onu yapmasına anlam veremedim ? neden attı çöpe aksam aradı dedi bana birtane al acaba alayımı almayayım?

• yaa yok canım yaa ne alması yaa ! almaz gururludur ama ! ayrılacagım korkuyom cıkacagım kızda atar çöpe

• yaa canım görsen sabaha kadar mesaj atıyor yaa ! uyuyamıyon önün yüzünde artık kahve içe içe basım agdıdı vallah yaa ! işte dur canım yeni birtane bulayım ! bak neler yapacam onan bu devirde yok böyle güzell efendi !

• Simariklik bu baska birsey degil

0|0
    0|0
    • bencede yaa ama kendisi zengin degil beni zengin görüm acaba ondan yapıyor canım yaa!

• Ozaman baska gelen cekilir sonuclarina katlanirsin nedende arama yapar

• işte ne yapalım kardeşim yok böyle efendi güzel bir bayan yaa bu dünyada yaa! deli olcam yaa

• salakmi ne, seni denemek istemis. Almistir o yuzugu o merak etme.

0|0
    0|0
    • hayır yaa ne alması canım yaa aksam aradı dedi bana birtane daha al bende dedim tamam o olacak gidim çöpten yüzügü alacak ! almaz gururlu yaa tek yüzük olsa arabayı verdim ceza yedi ödedim bilmiyom neden böyle yapıyor?

• ooo! bu kız ayrılılıgı bilmiyor canım! ne alsam begenmese atıyor ama az kaldı canım ! birtne böyle efendi bayan bulsam tamamdır

• Iyi hayirlisi hadi bakalim

Erkekler Ne Diyor 3

• Çevirisini yapıyorum, sevgilime altınbaş çakma pırlanta aldım anladı çöpe attı.

Ben bu yaşıma geldim, bunca yıllık karıma 1.800 tl lik yüzük takamadım, adam 19 yaşında sevgilisine almışmışmış. töbe töbe.

0|0
    0|0
    • yaa kanka ben sewiyom sewdigim kişiye gözüme para gelmez parayın degeri yok insan sewewrse bütüns serwetini verir siz ask ne anlarsnız?

• Sadece profil resmime bak. Sana hayatta başarılar dilerim güzel kardeşim, haydi hayırlı olsun vatana millete.

• birde siz elli degil belki 25 yasındanız burda diyon pırlanta aldım çöpe attı bu ne demek ?

• birdahaki sevgililer gununde evdeki cop kovasini verirsin sevabina dokuversin

0|0
    0|0
  • Kafayı yemiş o kanka :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...