Kilo vermek, bir daha da almamak istiyorum. Bir diyet yazar mısınız lütfen?

Bir diyet yazın yapayım, kilo vereyim, bir diyet yazın yapalım, kilo almayalım...

Doktora git diyenlerin cevabını eksilerim, lütfen yazın birşeyler ya, kilo vermek bir daha da almamak istiyorum.

Güncellemeler:
acıktım:S

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gitmem demişsin ama doktor demeyelim de diyetisyen önce seni tanıyor yaşama stilini öğreniyor, ondan sonra yaşama stilini minimum değiştireceğin böylece en rahat uygulayacağın diyeti buluyor. Ayrıca sana bazı testler de verebilir bunun sonucunda ne yememen gerektiğini öğrenirsin bazısı et yerken çok hızlı kilo alır bazısı da karbonhidrat.

kendi kafana göre yöntem belirlersen kilo versen bile ya ülser olursun ya 50 yaşından sonra diyalize bağplarlar seni ya da karaciğeri dağıtırsın veya kolon kanseri olursun. daha geçen gün bi adam sirke+soda+limon karışımı içerek 50 kilo zayıfladıktan sonra mide delinmesinden öldü gitti haberlerde okumuşsundur.

dukan diyeti falan demişler uygularsın mis gibi 15 kilo verirsin bırakınca 2 ay sonra 20 kilo alırsın. diğer diyetler de aynıdır. yaşam sürecini seviyeli olarak değiştirmek, doğru beslenmeyi öğrenmek ve ömrünün sonuna kadar bu kurallara bağlı kalman lazım. ve doğru ve diyetisyen yardımı ile yapılan bir diyette aç kalmayı bırak tıka basa nefesin kesilinceye kadar her istediğinden yiyip ciddi anlamda da zayıflayabilirsin.

not: ben diyetisyen veya doktor değilim ancak yakınımda diyetisyen sayesinde çok güzel zayıflayan ve kendi çabaları ile yıllarca zayıflayıp zayıflayıp geri kilo alan örnekler var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bol bol seks yap. ciddiyim. pislik olsun diye söylemiyorum. en iyi kilo verme yöntemi. yalnız kazık yutmuş gibi yatma. aktif ol yatakta. üste çık alta in tepin bişeyler yap. zira seks vücutta kilo vermen gereken yerlerin (bel bölgesi, basenler vs vs) en çok çalıştığı zamandır. tabi ki kazık gibi yatmadığın sürece. tabi sevgilin/kocan yoğun tempodan ölür kalırsa sorumlusu değilim.

1|0
    3|1
  • sadece ekmeği kesin çok kısa sürede verir sinz yemeği istediğinz kadar yeğin biz denedik kesin çözüm

1|0
    0|0
  • Mango africayı dene :) iştahını keser metabolizmayı hızlandırır ve kötü huylu beyaz yağları yakar diğer türlü reçetelere yok kibrit çöpü vs. gerek yok sadece biraz araştır bu dediğimi görüceksin :) kolay gelsin

1|0
    0|0
  • bence kesin doktora git.

0|0
    1|0
  • dukan diyeti etkilidir ama biraz serttir, sorup soruşturup öyle uygula derim. birkaç gün boyunca sadece protein alıyorsun.

0|0
    0|0
  • Diyet falan hikaye. Yediklerine birazcık dikkat edeceksin. Herşeyi ye. Aksam 7ye kadar tabiki. Sonra aksam 9da koşuya çık 10a kadar seviye arttırarak koş veya tempolu yürü. Sonrasında benim gibi olursun emın ol :) Kolay gelsin :)

Saygılar :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar hızlı kilo verirsen o kadar da çabuk alırsın!

Yeme şekloni değiştir. Sabahları iyi kahvaltı ysp ekmek/ hamur işleri hariç her şey yeyiver, öğleyin sadece meyve ye, akşama da ekmek ve hamur işi olmayan yemek ye. Gün içinde miden kazındığında arada meyve atıştır. Bunu sabit yaparsan 2. haftafa vermeye başlar, ideal kilona kalıcı ulaşıtsın. Kahvaltıda mutlala yumurta yiyiver. ::--))))

0|0
    0|0
    • sen nerelisin ola_? temem yeme şeklomi değiştircem ..ama bi şartla sende yazı şekloni değiştir anlaştık mı_?

• Yahu yani sen bi hamilelik geçirmedin, bebek emzirmiyorsun dimi? onu demek istedim...

• ha yok yok ..işte o zaman korkuom

• diyet değilde son 2 aydaki beslenme şeklimi anlatayım sana

çayı mutlaka şekersiz içiyorum bitki çayları dahil.

sabah kahvaltı yok öğlen yemeği tavuk veya balık yiyorum ve doymadan kalkıyorum.

akşam 1.5 saat spor yapıyorum

akşam yemeğide havuç, elma, salata veya kendimi çok aç hissediyorsam akşam yemeği her ne yapılmışsa çok az yiyor ve uyuyorum.

başlarda zor oluyordu ama şimdi alıştım.

bu düzeni bozduğumda oluyor. hep buna bağımlı değilim.

tam olarak 8 kilo verdim diyebilirim.

0|0
    0|0
    • iyide bnde kilo veriyorum önemli olan kiloyu korumak..bi kere kahvaltı şart diyorlar...çayıda şekersiz içmek çok zarallıymış...bn çayı şekersiz içmeye başladığım an çikolata tatlı isteğim artıyor..

• Bak şimdi gidiyorsun güzel bir köpek alıyorsunun her türlü ihtiyacını karşılayacaksın sabahın köründe kalkacaksın tuvalete çıkaracaksın öğlen çıkaracaksın akşam çıkaracaksın bi bakmışsın kilo vermişsin denendi onaylandı :)

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ki? Diyet yerine spor yap bence 7 gündür yapıyorum ben :D bugün akşam 8. gün olcak :D çok fazla kilolu değilsen boşver diyeti bence.

0|0
    0|0
  • diyeti doktordan al gerçekten ama benim sana bilgim dahilinde diyebileceğim spor yapmak. Diyetle beraber spor yaptığında istediğin kiloya gelebilirsin. Sporda cardiyor ve fitness çalışmaları yağları daha çabuk yakmanı sağlar. Haftada 3 veya 4 gün yapacağın fitness çalışması sana düzgün bir fizik kazandırır. Bilrisn kilo verirken sarkmalar da olur insan vücudunda bu sarkmaları engellemek ve sıkı bir vücuda sahip olman için fitness da yapman gerekir.

0|0
    0|0
    • bn 15 kilo vermek istiyorem

• zınk diemi ahahha :D ne güldüm yaa

• bi de tehdit ediyo eksilerim diye :) bizim de gücümüz var biz de sorunu iğrenç diye oylarız :)

0|0
    1|0
    • mahvedicem sizi :):)

• bi anısı yok severim türk filmlerini ordan çaldım ..devamıda var bayım memur bey..:) ama uzun geldi die kabul etmedile ..

• :) :) o film güzel ben de severim

• En iyi diyet yemektir... :) Şu türk kadınları hep böyle .) yiyolar yiyolar oturuyorlar :) gidin spor yapın gezin en azından yürüyüş yapın bakın nasıl fit bi vucudunuz oluyor

0|0
    0|0
    • sporu bırakınca alıyoruzzzzz amaaaaa offs:S

• Bak sana En özel diyeti verim ... Yemenden bişey eksiltme sadce zararlı yiyeceklerden kaçın... Gece birşey yeme ve her sabah sporunu yap

• ideal kilona kavuşmak için,yemeğinden kısmana gerek yok..Her yemeğin yanında samandağ biberi yemeni tavsiye ederim..Metabolizmayı hareketlendirip terlemeyle beraber 2-3 ay içinde istediğin kiloya kavuşturur seni..

0|0
    0|0
  • diyete falan gerek yok..basit olay..aldıgın kalori yaktıgın kaloriden az olacak hepsi bu

0|0
    0|0
  • ölüm diyeti var hiç yemiyorsun ?

0|0
    0|0
  • emekli diyeti...

0|0
    0|0
  • bandıra bandıra ye beni doyamazsın tadıma :)

0|0
    0|0
  • Çok çiğne, yavaş ye, ara ver. Akşam 7-8'den sonra bir şey yeme.

0|0
    0|0
  • Seda SAYAN diyeti saat 6 dan sonra yemek yeme

0|0
    0|0
    • bide tencerenin dibini görme dmi_?

• Sağol.Bu arada Gülşen BUBİKOĞLUNA bayılırım ama kalçalarını biraz iriydi sanki.Kendinden bişeyler bulmuş olmalısın ki onu koymuşsun :))

• bnde seviyorum onu ..güzel hoş naif kadın...dizilerdeki hırçınlığı bana benziyor..

• akşam 7den sonra hiç bişey yeme inan zayıflarsın

0|0
    0|0
  • spor...ekmeği kes.abur-cuburu kes...meyveeee

0|0
    0|0
  • dukan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• öncelikle metabolizma hızını ölçtür. buna göre kendine bir liste oluşturabilirsin genel hatlarıyla;

sabah kahvaltıdan önce 1 tatlı kaşığı elma sirkesi için bir çay bardağı suyla tadı kötü olursa bal karıştırabilrsin.

kahvaltı için zaman sınırlıysa 6 yemek kaşığı mısır gevreğini yarım yağlı sütle yiyebilrsin.

öğlen yemeği vaktiyle kahvaltının tam arasında birşeyler atıştırman gerekecek,1 avuç leblebi, 1 avuç kuru meyve, 1 meyve, 1 yağsız gevrek yada yarım paket diyet bisküvi olabilir.

öğlen yemeğinde 2 ince dilim kepekli ekmek 6 yemek kaşığı kadar sebze yemeği+ 4 yemek kaşığı pilav yada makarna + salata+ ayran yada yoğurt yiyebilrsin. sebze yeeği yerine 4 köfte olabilir yada aynı büyüklükte tavuk.bol su içmek gerekli :)

akşam yemeğiyle öğlen yemeğinin tam ortasında aynı kuşlukta yediklerinden yiyebilrsin leblebi kuru meyve vs.

akşam yemeği de öğlen yemeğnde belirttiğim miktarlarda yiyebilrsin.

pilav makarna yerine çorba da içilebilir.

öğün aralarında yeşil çay tüketmeye özen göster.

aç kalmayacağına garanti verebilirim. çükü bu diyeti uygulayıp toplamda 10 kg verdim. boyum 1,67 kilom 69 du şimdi 59 kiloyum. haftada 2 3 kez de 45 er dklık spor yapabilrsen daha hızlı sonuca ulaşırsın.

bir diyetisyen kadar vakıfım konuya onu farkettim :))

bu işte esas olan aç kalmamak aç kalırsa vücut kıtlık psikolojisiyle yağ depolamaya başlar. aç kalarak kilo verilmez :))

eksi vermezsin umarım :)))

1|0
    0|0
  • her an dikkat etmen lazım

yemek suyunu yeme

ekmeği kes

yürüyüş yap

günde 2 lt su tüket

öğünlerin sık ve düzenli olsun

et yiycem dersen ızgara tarzı ye

kilolu olduğunu kabullen vercem diye inat et:))

0|0
    0|0
    • geçen sene ne güzel kilo verdiydim yaaa offs geri aldım

• fast foodu bıraak

kaç kilosun bilmiyorum ama ben 60 kiloya kadar çıktım deli oldummm

bu dediklerimin daha beterini uyguladım:))

mutluyum

55-54oldum:))

• "Doktora git,demeyin"yazmışsın ama arkadaşım grup terapiye katıldı.her konuştuğumda biraz daha kilo veriyo ve hızına inanamadım.Hızla kilo vermesini bi kenara bırak bi daha almamanın yollarını da öğreniyolar.yiyerek zayıflamayı öğreniyorlar.Bi araştır derim.

Yok eğer sadece diyet söyleyin diyosan kahvaltıya büyük önem ver.En önemli öğün.Dengeli beslen.Hiç bişeyden kısma.Herşeyden ye ama az ye.Ve spor yap..

0|0
    0|0
  • spor yanı kelın ılacı olsa basına surucek ama ınan spor sporsuz dıledıgın kadar dıyet yap butun hayatını yemeden geçır sadece kas verırsın kılo degıl sekılsız vucudun olur ondan kesınlıkle spor yapmalısın bunun dısında gun ıçınde aldıgın sıvılar yedıklerınden fazla olmalı

0|0
    0|0
  • Kilo verebilirsin ama kilo almamanın bir garantisi yok.Dikkat edeceksin yediklerine,sağlıklı besleneceksin.Patates diyeti falan olabilir.

0|0
    0|0
  • kesin bir diet bilmiyorum ama ögünlerin cok olsun 5 falan azar azar ye fazla ekmek tüketme abur cubur da aksam yemeklerinden tama doymadan kalk yürüse git gec yemek yeme ama en önemliside ac kalma ac kalirsan daha kötü olurr

0|0
    0|0
  • niçin yemek yediğini araştır...bilinçaltında niçin yemek yediğinin cevabını bulunca da azar azar yemekleri kesersin..ilk bi hafta yarısını yersin yemeklerin sonra da sebze meyve ile yaşarsın

0|0
    0|0
  • diş teli taktır,kesin çözüm bence.

0|0
    0|0
  • yemek tarzını yasam tarzın yaparsan verirsin kilo

0|0
    0|0
  • Ekmeği kes ve uyumadan en az 4 saat önce yemeyi kes. Kahvaltıdan yarım saat önce elma sirkeli ılık su iç, otururken bile karnını içine çekerek egzersiz yapabilirsin. Sporla destekle.

0|0
    0|0
  • elma yiyorum şuan açlığımı bastırmak için benimde kafama soktunuz ya şu olayı pes diyorum :D

0|1
    0|0
  • ben de tatlı yeme hobisi var hergün yemesem iğne iplik olucam buna inanıyorum:)

0|0
    0|0
  • dengeli ve saglıklı beslen, pilates yap..

0|0
    0|0
  • abur cuburu kes. sık aralıklarla az ye. ve ekmeği azalt.

0|0
    0|0
  • Ekmeği kes direk kafadan 5 kilo veriyorsun. Ben kesemiyorum o ayrı :))

0|0
    0|0
  • Akşam 6'dan sonra yemek yeme kafii ve Plates - Jimnastik yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...