Kendi eşyalarınızı başkalarının kullanması?

Ya Ben Kendi eşyalarımın başkalarının kullanmasını ozellıkle kyafetlerımın ceket, palto vs.. Hiç sevmıyorum bişeyde dıyemıyorum delııı olucam o eşyayı fırlatıp atasım var giyildi mi sizde böyle misiniz?

0|0
31|20

En İyi Kız Görüşü

• ben sevmem esyalarımın kullanılmasını .. özellikle makyaj malzemelerimin.. ama ben senden araklarım yani tsort gomlek falan bişey dıyemezsın korum agzının ortasına römeö :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Bende hoşlanmıyorum ama iç çamaşırlarımın giyilmesini. Bi kere kuzenim benden habersiz giymişti mecbur susucaksın yapacak bişey yok o gidince atmıştım onnları ama kıyafetimi giymesinde bir problem yok. Yıkarım olur biter. Kişiden kişiye değişiyor işte.

0|0
    0|0
  • Hıc bı esyamın dokunulmasından hoslanmam ozellıkle de ızınsız. Sadece kendım ızın verırsem olur o da cok nadıren

0|1
    0|0
  • tombişim ve uzunum arkadaşlarımın çoğu zayıf ve kısa kimse şimdiye kadar eşyalarımı giymedi ayaklarım 42 olduğu için ayyakabılarımıda vermedim kimseye. bağışladıklarım eşyalar hariç.

diğer eşyalara bakarsak laptopumu kimseye vermem cepimide xboxumu verdiğim oldu ama güvenilir arkadaşdı.

0|0
    0|0
  • arkadasım cok temiz bile olsa makıneye atarım direk içim rahat etmez. mümkün oldukca kıyafetlerımı vermem zaten. sevmıyorum o tarz seylerı bu nedenle bende baskalarından kıyafet almam varsa vardır yoksa yoktur arkadas mantar mı var cilt hastalıgımı var bellı olmaz onemlı bu tarz seyler

0|0
    0|0
  • kullanmak isteyen kisinin kim olduguna bagli..bir arkadasimla birbirimizin kiyafetlerini odunc aliyorduk birkac hafta sonra geri veriyorduk...

ne o ne ben rahatsizdik...

0|1
    0|0
  • ben kıyafetlerimi kimseye kullandırtmam çok beğendiyse ve ısrarla giymek istiyorsa tamamen onun olur :)

0|1
    0|0
  • kimseye ödünç vermem . sadece abimden huylanmam onun ceketini giydiğim olur . oda benim hırkalardan omzuna filan alır balkon serinleşince .başkasıyla ortak kullanmayı sevmem ama

1|0
    0|0
  • .d Ben sevmem fakat öyle kimsede giymez ama çok zor durumda olur o zaman kendi isteğimle veriririm orası ayrı tabii .d

0|0
    0|0
  • Yurtta kalanlar daha alışık bu durumlara yakın arkadaşlarımızla her şeyimiz ortaktı şahsen. Ama herkes kimin nasıl olduğunu biliyordu 7/24 berabersin kim temiz kim değil bilirsin. Hijyen sıkıntısı yaratçak şeyler paylaşılmaz zaten ama kıyafette falan sorun yok, giyilir yıkanır sonuçta

0|0
    0|0
  • Makyaj malzemelerimi kullanmalarını

ayakkabılaımı giymelerini hiç sevmem.

Zaten gözümde iltihap var ayağımdan da mantar geçebilir.

Bunu söylediğim halde yine kullanan arkadaşlarım, isteyen arkadaşlarım var akıllarına şaşıyorum.

Yani sihhati tehdit eden kullanımlara çok kızıyorum ben her kim olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum hoşlanmıyorum benim eşyalarım (özellikle de kıyafetlerim) değerlidir bu nedenle başına birşey gelecek diye korkarım verdiğim zaman :/

0|0
    0|0
  • izin isterse verebilirim ama herşeyi değil cep tlefonum iç çamasırı ( ki zaten verilmz) bilgisayarım ayakkablarım hariç..kıyafetlerimi paylaşablirm ama sonra yıkarım

0|0
    0|0
  • Direk yıkarım, bir de benden ödünç alıp zamanında geri getirmezse sana hediyem olsun derim içim yana yana.

Sorun zor beğenip almamda, aynısını bulmak soun anasını satım. Lanet olsun.

0|2
    1|0
    • son yazdıklarını anlamadım :))

• :D Döveydın bırde :D

• hahahah +1 hacılayın bunun eşyalarını tokasından tarağına ne varsa.

• ablam haricinde kimsenin giymesine tahammülüm yok heleki ayakkabılarımı isteyenlere uyuzum

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişiklik arz eder.

0|0
    0|0
  • aynennn :)

0|0
    0|0
  • en uyuz olduğum şeydir ben huylanırım başkası giyince o yüzden ne ben başkasından bişey alırım nede almasına müsade ederim yeri gelince laf arasında belirtirim ki bi daha kimse isteyemez :)

0|0
    0|0
  • ya vermiom valla kendilerininki yok mu ?

0|0
    0|0
  • ben genelde giyinilmemesi taraftariyim ama bilemedim simdi.

yinede jartiyerlerimin kullanilmasina tahammule demezdim heralde 7:

0|0
    0|0
  • hheeyytt ulen benim olan benimdir hayırdır yani. kışt kışt :D

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyimi hiç kimseye vermem.

0|0
    0|0
  • Bende ayni sekilde giymiyorm benden izinsiz alinan kiyafetlerimide al senin olsun geri alamyorm:(

0|0
    0|0
  • aynı dert bendede var hayır diyemiyorum çoğu kıyafetimi unuttum hangisi kimde diye.

0|0
    0|0
  • pek takmam ama sevdiim bi elbisem eşyam filansa sinir olurum

0|0
    0|0
  • İznim olmadan kimse giyemez :)

0|0
    0|0
  • Kimseye kullandırtmam

0|0
    0|0
  • hiç sevmem eşyalarımı paylaşmam onlar benim kimseye vermem:)

0|0
    0|0
  • Yiyosa alsınlar.

0|0
    0|0
  • Evet bende sevmem hiç. Eğer yurtta kalıyorsan herkes giyer. Çullanır kıyafetlerine.

0|0
    0|0
  • giyesim gelmez bi daha.ama hayır bi de kendi kıyafetleri giyilince içleri giden adamlar, gelir çatur çutur başkalarınınkini giyerler. piii benciller ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Eşyasına göre değişir. Kullanılacak olan var kullanılmayacak olan var. Kalemimi, silgimi, arabamı, motosikletimi, bilgisayarımı tabi kullanabilir. telefonumu, elbiselerimi, havlumu, bornozumu vs.. kullanamaz. Ama şimdiye kadar 28 tane slip külotumu bile yürütüp giyen yaratıklar biliyorum öğrenci yurtlarından.

0|0
    0|0
  • Hayatta izin vermem Ama eski sevgilimle ortak taktığım bilekliğim vardı bi zamanlar şimdi yenisini aldım HEM DAHA GÜZEL :D

0|0
    0|0
  • giyim esyalarinda pek sorun yapmam acikcasi da kisiye ozel esyalarimin kurcalanmasi deli ediyor dogrudur bu cep telefonu, pc cuzdan vs gibi bana ozel seyler

0|0
    0|0
  • ben gıcık kaparım

0|0
    0|0
  • Bak birader sana tavsiyem git yurda orada 1ay kal. Tabi arkadaşlarinla birlikte olsun. Bu olayı orada asabilir hatta başkalarının kıyafetini bile giyebilirsin. Yurdun böyle bir artı yanı var. Önceden bende senin gibiydim. Tecrübe konuşuyor :)

0|0
    0|0
    • ben yurtta kaldım yurtta kalmak eşyaları paylaşmk anlamına gelmez mılletın eşyasını nıye gıyıyım. Pısmı ne bellı değil istemez :D

• Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Kimseden bişey almam kimseye bişey vermem..

0|0
    0|0
  • Bana gelen hediyeler hariç sorun olmaz kullanabilirler

0|0
    0|0
  • istemem hosnut olmam

0|0
    0|0
  • Nasıl kullandığına bakıyorum hacı ilkin ben, birisi örneğin kalemimi aldı eline,sonra ağzına soktu, ensesini kaşıdı, sonra kalemi geri vermek istedi, kalbini kırmadım "sende kalsın" dedim. Ama içimdeki şeytan, daha kötü şeyler söylüyordu xd

0|0
    0|0
  • ne kullanmayı nede kullandırmayı severım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım maç oynarken ayakkabımı ister hayatta vermem :)

0|0
    0|0
  • kim olursa olsun özel eşyamı kimseye kullandırmam

0|0
    0|0
  • Kimseye vermem zaten.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem başkası kullanıca uyuz olurum

0|0
    0|0
  • Baksırım hariç :)

istediklerini kullansınlar paylaşımcıyımdır.

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle

istemem kullanılmasını

ve öğlelerine kızarım

açıkcada söylerim

0|0
    0|0
  • hayatta sevmediğim şeylerden biri

0|0
    0|0
  • Ben de seninle aynı düşüncedeyim sinir bozucu