Bi kadının seni sevdiğini nasıl anlarsın

evet beyler nasıl anlarsınız bayanlar sizinde görüşleriniz nelerdir acaba lütfen herkes fikrini yazsın

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hata yap ve davranışlarına bak,gözlerine eğer seni hemen affediyorsa bence seviyor gerçi bu biraz riskli :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• anlıyamassın kadınlar duyguları çok iyi gizlemeyi başarırlar sana deli divane aşık zannedersin aslında kafasında bitirmiştir seni yada beni sevmiyor zannedersin oysaki seni çok seviyordur :) senden 2.çocuğu yapmayı düşünüyorsa o zaman seviyodur bence seni;) başka türlü seneler alır seni sevdiğini anlaman

0|1
    0|0
  • Anlayamazsin :D

0|1
    0|0
  • bakışlarından anlarsın:) böle gözünü dikip sana bakabliosa konuşmadanda sonraa sana bol bol sarılıosa:))

0|1
    0|0
  • senin için fedakarlık yapıyorsa ailesinden,arkadaşlarından,işinden vs anlarsın

0|1
    0|0
  • davranışlarıneden :D

0|1
    0|0
  • bilmiyorum

0|1
    0|0
  • kacamak bakıslar atar :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba mariachi35,

Bir kadının beni sevmesinden çok, kalbi ve aklı önemlidir. Bu iki güzel şeyi bana en iyi şekilde yansıtabildiğinde, zaten sevildiğimi anlarım.

0|1
    0|0
  • anlamanin mumkunu yoktur cok degisik canlilar senle ilgileniyormus gibi yapar aslinda ilgilendigi sen degilsindir sana karsi soguk durur aslinda ilgileniyordur vs vs yani zor anlaman denemeden bilemezsin

0|1
    0|0
  • Yüksek kalitede Sezgi..

0|1
    0|0
  • seninle ilgilenmesinden

0|1
    0|0
  • Genelde bi arkadasIna söyller arkadsta gelir sana söyler

0|1
    0|0
  • ilgilenirse aşk vardır

0|1
    0|0
  • Sana daha çok ilgi gösteriyorsa seninle konuşurken yüzüne bakamıyorsa saçları veya parmaklarıyla oynuyorsa vb. :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...