Kova burcu erkeklerine ön yargılımısınız?

Kızların burcu ne olursa olsun kova erkeklerine karşı hep bir ön yargı görüyorum.Aranızda bu düşüncede olan varmı kızlar? Var olanlar nedenleri ile birlikte söylermisiniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• aslinda genelleme yapmamak gerek ama nerde kova burcu erkek tanıdıysam hepsi aklı bi karis havada, ukala ve aşırı rahat adamlar çıktı. o yüzden pek sevdigimi soyleyemem

0|0
    0|0
  • tek eşliliğe inanmadıkları söylenir ve özgürlüklerine düşkün oldukları kafasına buyruk oldukları söylenir astrolojide belkide ondan uzak duruyor olabilirler;)

0|0
    0|0
  • kova burcu erkekleri cok zeki olur. içine dönük göstermedigi kadar duygusal olur. temiz, net fikirli olur. bu burcun insanını severim.nettir

0|1
    0|0
  • Hayr hoşlandığım kişi bir kova ve onun uğruna her şeyimi feda edeblr çok soğuk ve çok değşik bir havası var ve ben bu huyuna bayılıyorm

0|0
    0|0
  • hiç ön yargm yok kova burcu erkeğide hiç tanmdm :D

0|0
    0|0
  • Erkegini bilmem de, kadini devasa bi yaratilis.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bizler kova burcunda olanlar bence hata bizde çoğu zaman .yada hangi burçta olduğumuzu bir an düşünmeyelim .bir insan olarak aslında bizim eksik yönlerimizden dolayı oluyor yaşadığımız sorunlar .en başta kendimizi ifade edemiyoruz .insanların bizleri iyi anlamaları için bizler ne yaptık diye düşünmemiz gerekir .insan kendini ifade edemeyince bir başkasınin anlamasını beklemek anlamsız olur bence .insan kendini iyi ifade edebilmeli .

0|0
    0|0
  • Kova mı, su doldurun içine, kaleye koymayın..

Allahsız...

0|0
    1|0
  • abi ben de kova burcuyum hiiç ilgilenmem ama soran oldu mu kova burcuyum o kadar biliom derim dedğim anda bi önyargı var kaçıolar annem bile sevmez kova burçlarını =)

0|0
    0|0
  • bi insanın doğduğu an dünya ve güneşin pozisyonuna göre bu doğan kişiye acayip acayip özellikler yükleniyor ya.. ayar oluyorum çok sacma

0|0
    0|0
  • hayır kimseye değilim

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmamak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...