Skydiving Yapabileceğim Türkiyede nereler var.? (Paraşüt Sporları)

İyi geceler arkadaşlar. Sky diving yani uçaktan paraşütle atlama sporlarını türkiye'den nerde gerçekleştirebilirim. Kuşadasında olduğunu duymuştum fakat emin olamadım. Yamaçtan havalanmaktan filan bahsetmiyorum. Direk uçaktan atlama şeklinde olan paraşüt sporunun bulunduğu bölgeler nereler?

Güncellemeler:
İyi geceler arkadaşlar. Sky diving yani uçaktan paraşütle atlama sporlarını türkiye'den nerde gerçekleştirebilirim. Kuşadasında olduğunu duymuştum fakat emin olamadım. Yamaçtan havalanmaktan filan bahsetmiyorum. Direk uçaktan atlama şeklinde olan paraşüt sporunun bulunduğu bölgeler nereler?

Tıpkı dubai dekiler gibi

link

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• İzmir Şelçuk da efes atlayış merkezi var,bağımsız olarak atlamak istiyorsa önce eğitim alıyorsun,fiyatı da eğitimle beraber 3 bini geçiyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkür izmirde olduğunu bildiğim iyi oldu. Fiyatı pek umrumda değil eğitimlere katılacağım eğitimsiz imkansız zaten. Tşkler peki başka yerler varmı?

• Dediğim yerin web sitesi link belki daha sonra alışmış veya gözümden kaçmış olabilir,ama ben gayet memnun kalmıştım.

• hmm teşekkür

• Fethiye,Antalya'nın çoğu ilçesi vs.

0|0
    0|0
    • Fethiye ölüdenizde yamaçtan havalandırıyolar diye biliyorum ama ben bunu sevmiyorum. Direkt uçakan atlama muhabbeti olacak Tıpkı Dubai dekiler gibi.

Yükleniyor...